BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je samo da se vidi koliko skrivenih skuplja na razinama od 40-41….


Ovo je samo da se vidi koliko skrivenih skuplja na razinama od 40-41….

to je samo dozlaboga providan očajnički pokušaj dizanja cijene belja od strane par forumaša [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Pfff ove me tisucice gadno shebashe, nećeš više jeftino kupit

Kosor
I bit će to uspješan pokušaj, nikad više Belja po toj cijeni. Izgleda da su dovoljno kupili i sad idu na dizanje. Samo je nebo granica.

@ kosor1
meni se čini da će vam prije obrisati nick nego istinu s obzirom na količinu bezveznog naklapanja i “ISTINE” koju ovdje iznosite.
Tako vam piše u potpisu ispod nicka.
Sretno u svakom slučaju pa makar i sa novim nickom.

@crudeoil
a što tebe muči navlakaču, što sam ti razotkrio ovaj pokušaj umjetnog dizanja cijene na belju?? [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

da evo raste kupnja : K 23.000 P 39.000


da evo raste kupnja : K 23.000 P 39.000

par forumaša pokušava navući druge da skidaju s prodaje [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor
ok, ako sam ja navlakač super, ako ja mogu sa svojim pisanjem dignuti cijenu dionice super.
Nisam znao da to funkcionira, ali sam u jedno siguran.Na belju ću zaraditi min. x5

@crudeoil
naravno da nećeš drukanjem trajno dići cijenu dionice, ali možeš navući pokojeg naivca da skine nešto tvojih dionica koje držiš na prodaji, a onda ga opet sačekaš da ti ih za koji dan jeftinije proda [emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor
a ti misliš da ovdje sa ovakvim jeftinim baljezganjem mozes utjecati da cijena dionice padne,vrijeme hlebinaca koji su padali na te fore je prošlo,tako da dok čitam tvoje postove i onog lika bisakovi lijepo me nasmijavate

Kosor
Pa imaš lijepu kupnju, pa ih zezni i prodaj im. A da, treba imati dionice. A ti nit imaš dionice, nit namjeravaš kupiti, što radiš onda na temi?

New Report

Close