BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Za točno tjedan dana je skupština koja će najvjerojatnije usvojiti odluku o smanjenju nominale na 40 kn. To znači da CERP više neće moći kipat svoje dionice po 100 kn.

vjerojatno će nakon toga CERP dijeliti 2,5 dionice obračunate po 40 kn, umjesto 1 obračunate po 100 kn..drugim riječima, moglo bi uskoro biti pojačane podjele dionica belja braniteljima i onda žestokog kipanja po bidu

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Stvar je jednostavna.

ako Belje nešto vrijedi cijena će ići na 30 kn, da se pojedinci napune.

Ako ne vrijedi (zbog svih nabrojenih slabosti) cijena će ići na 70 kuna, a možda dosegne i 100 kuna. Iz humanitarnih i dobročiniteljskih razloga.

Pa tko voli, neka izvoli.[emo_smijesak]

[b]black magic[/b]

Cerp je svoje odigrao na toboganu sa 79 od prošle godine do ovih razina, sada je uletio Merkator i dobar FI i slijedi daljnje otključavanje.

Ipak brutalno povećanje prihoda i dobiti nešto govori.

@kosor

Iskreno, ja se pribojavam samo Cerpa u cijeloj prici oko Belja.
Oni su najveci krivac ovoj cijeni.
Neka i dijele 2,5 dionice po 40, prije ce ih podjeliti i time ce nadam se zavrsiti ovaj “masakr” na Belju.


@kosor

Iskreno, ja se pribojavam samo Cerpa u cijeloj prici oko Belja.
Oni su najveci krivac ovoj cijeni.
Neka i dijele 2,5 dionice po 40, prije ce ih podjeliti i time ce nadam se zavrsiti ovaj "masakr" na Belju.

Gdje je taj masakr više, baš nedostaje masakr po 33-35 što je bio prije Merkatora i brutaloga FI.

Sad nakon Merkatora i ovakvoga brutaloga FI, ne bih imao ništa protiv maskara na Belju,he,he.

Pozdrav.

http://www.vecernji.hr/hrvatska/preko-susjeda-hrvatske-ce-tvrtke-zaobici-sankcije-i-izvoziti-u-rusiju-955023

Ako bi bez Rusije moglo preko 2 milijarde prihoda, što će tek biti ako brutalno povećeamo izvoz u Rusiju koji je do sada bio mali.

Pozdrav.

Gledajte onako, ja svaki dan kupim nekih 400-500 komada Al ne na asku već na bidu, ne radi toga što ne bi kupio po 42 jer je skupo već zašto bi kad ima branitelja koji će mi prodati po 40.5!! Vjerujem da se i drugi vode istom logikom. I tako svaki dan pomalo

zatisje pred buru?


zatisje pred buru?

glavno da se nešto piše, makar i bedastoće? [emo_smijeh]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


@kosor

Iskreno, ja se pribojavam samo Cerpa u cijeloj prici oko Belja.
Oni su najveci krivac ovoj cijeni.
Neka i dijele 2,5 dionice po 40, prije ce ih podjeliti i time ce nadam se zavrsiti ovaj "masakr" na Belju.


2,5 dionice… ??? niste li možda krivo iztaćunali neke buduće omjere ili sl. … ?

mrcash
Samo ti kupuj na bidu uskoro ćeš na asku da zaustaviš rasprodaju.

cini se pocele tisucice na bidu? Eto to sam mislio kad sam rekao zatisje pred buru dragi Kosor[emo_ooooo][emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

New Report

Close