BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Belje će sigurno profitirati,
Preko Srbije povečat će svoj izvoz za Rusiju ohoho !
Agrokor je ionako već domaći u Srbiji,[emo_plazi][emo_plazi] [emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]


Belje će sigurno profitirati,
Preko Srbije povečat će svoj izvoz za Rusiju ohoho !

a srbi nas bezgranično vole pa jedva čekaju zah….i braću ruse za našu korist? a rusi su po tebi teški naivci da to dozvole? [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor1
Sve je stvar politike , bratskih odnosa i naravno bez podmazivanja teško.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

sta znaci belju i da profitira,pogledajmo zadnje izvjesce,cijena se nije pomakla,ovo ce vjerojatno gore ali kad neko drugi bude htjeo,a ne mi burekdzije kojih je jako puno ovdje

Uvjeren sam u probijanje 2Gkn prihoda ove godine, jos kad se zavrti prica sa Mercatorom, iduce godine bi mogli biti oko 2,5 – 3Gkn.
Letvica je trenutno na 150kn., ceka se FI 3 pa cemo vidjeti da li ce ici jos gore.
A sad molim opalite po minusima jer tako znam da pogadjam u sridu ove sto bi htjeli rusiti cijenu zbog sto jeftinijeg ulaza!
Zivjeli!


Poštovani,

Zanimalo bi me mišljenje na temu ima li smisla ići na skupštinu i glasati protiv ove sramotne otimačine.
Ja osobno ne vidim razlog, ali bih volio čuti drugačije mišljenje.

Hvala unaprijed, lijep pozdrav,

Paracelsus

Čemu kuknjava kad je dionica tamo gdje ste je i htjeli prije nekog vremena?

Ili ste pisali da ide na 30kn?

u prvih 10 proslog tjedna nema promjena cak ni cerp nije prodao(podijelio) niti jednu[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Cerp je otpuštao dionice na 33 kn a sad na 41 kn ne otpušta, što to znači to su velike igre, velika akumulacija na 40, sad kad ja trebam kupiti ne ide dolje dok su neki kupovali išlo je, moram pričekati samo koliko dugo ne znam, tko zna odgovor?

@dada11
puno sreće vam žeilm … !!

ZZtop puno streće vam želim![emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

Šteta za Belje bi osim one izravne,izvoza u Rusiju(koja je možda 1% izvoza ili nešto više) bi mogla biti i to daleko veća zbog “pretrpanosti” tržišta EU izvoznim artiklima koji su se izvozili u Rusiju.
Dakle,Belje će daleko teže i po nižim cjenama moći prodavati svoje proizvode u EU i drugdje jer će ponuda biti daleko veća!!!
Ne treba ovo nikako potcjenjivati!!!!

Da baš šteta…netrabe to nikako podcijenjivati…[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close