BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

randopph

Usporedio sam poslovanje 2010. sa ovogodinjim i cijene dionica, nista drugo.
Tu se vidi da nesto debelo ne stima.
Da li je tada cijena bila precijenjena ili je sad podcijenjena neka svaki zakljuci za sebe.
Cinjenica je da je rusenje pocelo sa dijeljenjem dionica braniteljima od strane Cerpa(audio) sto je i logicno jer trebalo je utopiti na ovoj nasoj jadnoj burzi 400 000 dionica dobivenih dzabalesku.
Bilo kako bilo, moja ciljana cijena ispod koje ne prodajem je i dalje 150kn, vrijeme ce pokazati jesam li preveliki optimist.
A to da meni pesimisti mozda zahvaljuju sto sam ih rijesio tereta na 33kn, a cijena je trenutno 41kn, tesko da ti to pije vodu rodjo.
I za kraj molim sto vise minusa jer tako znam da pogadjam neke od vas u sridu.
Zivjeli!

Insp.Nagib:

U Belju sam od 2009.

par postova ispod

Insp.Nagib:

zahvaljujem svim onim pesimistima koji su prodavali po 33kn

Jel to petljanac u vlastitoj neistini?

@tipso

Da, u belju sam od 2009.
Pod time sam mislio da sam prve dionice belja kupio bas tada!
Ajde budi razuman i reci da li stvarno mislis da ih nisam prodao od tada ili se salis?
Zadnji moj ulaz je na 33,xx kn i smatram da je to bila odlicna kupovina.
Zivio ti meni!

Kad je već krenula rasprava, ja sam kupovao po 68 svoje..naravno nisam ih prodao u portfelju su do zadovoljavajucih gore navedenih iznosa..

@kosor
meni odgovara I gore I dolje(iako vise na gore nego na dolje)ako bas tresne na 33 poduplat cu ulog I to na margin(toliko sam siguran u uzlet ove dionice)a sad ko pukovnik ko pokojnik. Najvise mi ne odgovara stagnacija cijene dionice jer me ne motivira na dokup a da je prodam na ovim razinama znacilo bi da sam pojeo vecu kolicinu gljiva ludara ili se predoziro kakvim opojnim drogama.[emo_namigusa][emo_palacg][emo_palacg]

Što je sa gubicima u Belju i prezaduženosti kreditima?

Ako Belje možda već ove godine probije prihode od 2 milijarde, s obzirom na nove okolnosti (Merkator), za koliko bi vremena prihodi mogli doči na 2,5 do 3 milijarde?

Pozdrav.


Ako Belje možda već ove godine probije prihode od 2 milijarde, s obzirom na nove okolnosti (Merkator), za koliko bi vremena prihodi mogli doči na 2,5 do 3 milijarde?

Pozdrav.


Ako ne smanji prezaduženost,veći prihodi bi samo mogli generirati veće gubitke!!!
Nisu toliko bitni sveukupni prihodi već profitabilnost tvrtke!!!
Zadnje izvješće je prikazalo dobit ,prije svega,zbog prodaje dijela poslovanja,a ne zbog samog poslovanja.
Cijena dio9nice na burzi najbolje pokazuje što investitori misle o dionici Belja!!!
Pozdrav

@cxy2912
uskoro[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_novac][emo_novac][emo_palacg]



Ako Belje možda već ove godine probije prihode od 2 milijarde, s obzirom na nove okolnosti (Merkator), za koliko bi vremena prihodi mogli doči na 2,5 do 3 milijarde?

Pozdrav.


Ako ne smanji prezaduženost,veći prihodi bi samo mogli generirati veće gubitke!!!
Nisu toliko bitni sveukupni prihodi već profitabilnost tvrtke!!!
Zadnje izvješće je prikazalo dobit ,prije svega,zbog prodaje dijela poslovanja,a ne zbog samog poslovanja.
Cijena dio9nice na burzi najbolje pokazuje što investitori misle o dionici Belja!!!
Pozdrav
[/quote]

Prodaja imovine NEMA VEZE s Prihodima od prodaje koji se generirali dobit…

Konzum i Mercator oglasili prodaju/davanje u zakup 95 trgovina

Konzum i Mercator oglasili prodaju/davanje u zakup 95 trgovina

Ja ne vidim kakve to veze ima sa beljem al dobro..
Rekoh prije…tko misli da je skupo neka proda…a tko misli da je jeftino neka kupuje…a za one neodlučne neka promatraju što će se ovdje odigrati..
Pametni i strpljivi pobjeđuju..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close