BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas smo vjerojatno imali breakaway gap koji je imao gotovo dvostruko veci volumen od prethodnog vrha, jos da sutrasnje dno ne bude nize od danasnjeg dna, to bi bila dobra osnova za proboj DMA20 i testiranje razine 48.

ZSE privlaci ulagace sa milijardama eura viska

nema zurbe, mogli bi mi jos jedan gap sutra ujutro pa onda testirati peticu, to bi svakako unijelo novu zivost u trgovanje jer bi se mnogi mogli osjetiti izostavljenima, u svakom slucaju izgleda da je ispred nas jos jedan veoma interesantan trgovinski dan[emo_palacg]

Ovim tempom Cerp je vani za 5 dana…

Gdje bi bili sad da nije bio istovar cerpa..u orbiti

Moje osobno mišljenje je da tu ima puno burekdžija, koji su kupovali po 38xx pa su se istresali na ovim razinama.Lako moguće da se i sutra nastave istresat.

preko 40000 dionica jucer promijenilo ruke, impozantno! Istina na tolikom volumenu covjek bi ocekivao I malo veci postotni porast ali mozemo mi to I danas odraditi tako da burekdzije zazale jucerasnje prodaje[emo_euro][emo_namigusa]


preko 40000 dionica jucer promijenilo ruke, impozantno![emo_namigusa]

a kako će tek biti impozantno kad ti kupci počnu kipati nazad po kupnji tih 40.000 komada kad shvate da nema ništa od priželjkivanog nastavka rasta [emo_ooooo]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

@kosor
lopta je okrugla a na burzi je sve moguce, osobito na zse, moje je misljenje da danasnji kupci ne mogu sami sebi vjerovati kako im nalozi prolaze ispod 43, isto tako nesumnjivo je da ce na belju mnogo zaraditi I oni koji su kupovali jucer po 44 kao I oni koji kupuju danas jer ce se ova dionica multiplati u ne tako dalekoj buducnosti, poz.[emo_smijeh]

A što vas stalno muči CERP? Pa oni su od 02.07. do 31.07 prodali/dodijelili nekih 2 tisuće dionica.
A to znači nekih 76-80 tisuća kuna, što je manje od četvrtine prosječnog dnevnog prometa u tom razdoblju.
Tu se igraju druge igre koje nemaju puno veze s CERPom.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Za one koji slabo poznaju materiju, a takvih ovdje ima podosta.

Belje JE prodalo dva biznisa ove godine.
Dobit Belja nema veze s tim. Ona je prvenstveno generirana velikim rastom prihoda od prodaje. Nadalje prodaja bilo koje imovine se NE bilježi u to polje.

Prodaja imovine se bilježi u polje Izvanrednih prihoda i to samo onaj dio koji je već izamortiziran (primjer kad brodari prodaju brod koji je izamortiziran)….

Da se nadovežem…

Pa ljudi moji pogledajte y/y rast prihoda u PC-ima mliječni proizvodi, svinjogojstvo, tovna junad, voćarstvo plus prihod od plastenika s rajčicama kojeg nije bilo.

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju

ljudi ovdje prodaju dionice kao da nisu njihove[emo_kuna][emo_zacudjen][emo_naivan]

New Report

Close