BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka cast lopina! Naime svi spominju dokap po 40 sto ce se I dogoditi po nominali od 40 ali ce stvarna cijena po dionici biti visestruko veca (pogledajmo zvcv)stvari postaju ocite cak I nepismenima a jucerasnje izvijesce ce se pamtiti kao ono koje je preobrazilo ruzno pace u prekrasnog labuda[emo_palacg]

Čestitke dioničarima koji su vjerovali. Nemam Belje.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!

Ukupno kapital i rezerve na dan 30.06.2013 = 1.014.754.392 KN
Ukupno kapital i rezerve na dan 30.06.2014 = 816.046.256 KN
Gubitak kapitala i rezervi od 30.06.2013. do 30.06.2014 = 198.708.136 KN
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BLJE-R-A

Pozitivno iza Belje i za Vupik, ukoliko dođe do spajanja. Samo što mislim da je bolje imati više vupika u slučaju spajanja.[emo_novac]

Evo istresli su se svi koji su mislili a sad idemo naprijed.
Blje će postati nova todina zlatna koka.
Izvješće odlično, a tek 3 i 4 kvartal,povećanje prihoda itd.
Puno meda i svega će ovdje biti.

odlicno..danima se skupljalo 36-38 ..hvala vam

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Pa s obzirom da su na burzi uglavnom samo špekulanti aktivni, teško da je samo nebo granica. Bit će po principu svakog čuda dva dana dosta, a onda … FI su aktualna samo koji dan.
Treba znati kad izaći. Po mogućnosti s nekakvim dobitkom.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

@XceeD
slažem se ali probojem 44 kn mnogo toga se mijenja. E sad hoće lio ne znam, ja sam za svaki slučaj kupio manji dio a ako krene proboj i ostane iznad 44 bit će half in 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

cuj lojtra . 10% se uzelo vec 4 puta ,kvota za ovu godinu je ispunjena..
samo nek je likvidnosti ..vozit cemo se jos puno puta.
tko nije vidio brutalnu akumulaciju 36-38 ,,bolje da se okani tk

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sell on news

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Ima li kakva analiza kuda će dionica treba li je držati ili prodati?

Tu ti sve piše, pa si prouči(ako znaš).
http://www.mojedionice.com/dionica/BLJE-R-A

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

New Report

Close