BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

Možeš ti pričati šta hoćeš,ali to ne znači da će to tako i biti. Ti stvarno misliš da će vukovarski branitelji samo tako sjediti i gledati kako za nešto što vrijedi 3 dobijaju 1? Lako mene ili tebe zetnut, ali nekog ko je izgubio zdravlje boreći se za Hr. malo teže…. Gazda je i tako na lošem glasu,a ovako loša netreba nikome, pa čak ni njemu…
[/quote]
Tako se i za INU pričalo, branitelji ovo, branitelji ono… pa opet.

2x se lupilo po bidu sa 20 komada po 37,22 i svi se boje lupiti po asku?[emo_zacudjen]

Kada je FI za Belje za koliko dana?

Pozdrav.

Izvjesce je kroz 2 tjedna najkasnije, to se ceka….do tada standby mode…

@lovas
a da u FI bude plus, a ne minus, onda bi u njega vjerovao? [emo_smijeh]
problem belja su ogromni krediti i kamate koje jedu supstancu!

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

krediti nisu problem osobito ako su ulozeni u stvaranje novostvorene vrijednosti, dobiti, povecanja efikasnosti I produktivnosti a za belje vrijedi sve od gore navedenog[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

D aje reda i zakona, nebi krediti bili problem, jedna jaca revizorska posjeta bi postavila stvari na mjesto, bilo bi plusa ko salate, ili u slucaju Belja ko rajcice… no ovako minusi, smanjivanje temeljnog kapitala… jad i bijeda…koja smijurija…. nakon svih silnih poticaja koje je drzava dala, da nitko ne upita pa gdje su rezultati, kako opet minus…

Iznad oblaka sunce sjaji …
http://www.agroklub.com/poljoprivredne-vijesti/crni-oblak-nad-domacom-poljoprivredom/14308/

Belje je prikazivalo rast prodaje oko 30% i dobiti 50% godišnje, tri godine za redom, do 2011. Onda ga je Todorić sam kod sebe zadužio, investirao još dvije i pol milijarde, uložio u najsuvremeniju proizvodnju, od kada firma bilježi sve veće gubitke i pad kapitala za 60%. Što je više investirao, gubici su bili veći.

Sve ostale firme iz Agrokora prijavljuju dobit, a snabdijevaju se iz Belja.

A država podjelom dionica sama sebi ruši cijenu udjela u Belju. Na taj način je Todoriću već poklonila cca. 200 mil. kuna, u umanjenoj vrijednosti dionica, pri budućoj dokapitalizaciji. Na taj način je umanjila i vrijednost dionica, ranije dodijeljenih braniteljima, ako ih ovi nisu odmah prodali, nego pokušali biti stvarni dioničari Belja.

Da li se to zove država?

Kupujte Hrvatsko.


krediti nisu problem osobito ako su ulozeni u stvaranje novostvorene vrijednosti, dobiti, povecanja efikasnosti I produktivnosti a za belje vrijedi sve od gore navedenog[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

Je,samo je problem što “Belje” i zbog tih kredita stalno ima gubitke!!!
Pozdrav



krediti nisu problem osobito ako su ulozeni u stvaranje novostvorene vrijednosti, dobiti, povecanja efikasnosti I produktivnosti a za belje vrijedi sve od gore navedenog[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]

Je,samo je problem što "Belje" i zbog tih kredita stalno ima gubitke!!!
Pozdrav
[/quote]imalo je,a vidjet cemo sto nosi buduce vrijeme


1:1..a spajanju sam pisao prije godinu dana, imate u mojim postovima

ako se doista desi fuzija te npr. tada ostanu/budu isti trenutno poznati BV Belja i Vupika te ako se u možda novoj firmi spoje planirani novi temeljnji kapitali i nominala bude 40 Kn po dionici … dioničarima Belja bi po nekoj zdravoj logici pripalo cca 0,73 dionica za jednu novu dionicu…

New Report

Close