BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cerp bi trebao sada podjeliti ostalih 200 i kusur tisuca dionica belja pa da zatuce cijenu na 10kn.

Koliko znamo proizvodi Belja su već odavno na policama Merkatora…da bi bili učinkoviti treba od riječi preći na dijela….


Koliko znamo proizvodi Belja su već odavno na policama Merkatora…

a i ti kao malo dijete…jesu, ali u kojem su sad %, a u kojem će biti za 1-2 godine??

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Koliko znamo proizvodi Belja su već odavno na policama Merkatora…da bi bili učinkoviti treba od riječi preći na dijela….

A KONZUM marke ? svaki dan se pojavi nešto novo ” K – produkt . Kvalitetan i jeftiniji od mnogih .

Iskreno vam pišem od srca, nemojte se čuditi ako Belje danas završi u crvenom, ništa me ne iznenađuje. Ako na ovu vijest o prodaji Mercatora cijena dionice pada, možete si zamisliti što bi bilo da je danas izašla vijest da nije kupio Mercator.


30.6. je nedjelju. valjda je svima bilo jasno kad je toda uzeo od rusa 600 milja € šta se sprema. ili ste pomislili da ide u makarsku na more pa mu je usfalilo za škampe? ili za prstace u neumu?

agrokor ima 2,5 milijardi eura duga a kupovanje merkatora ide kreditom. čudno kako to nitko ne spominje, stvara se slika kao da je agrokor neka super- uspješna kompanija jer tako kaže neki nezavisni analitičar

Belje već je sada u crvenom, samo ga prosječna cjena današnjeg trgovanja drži u zelenom.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

znači ipak još uvijek NIJE potpisan sporazum nego tek SUTRA!

“Sutra potpisivanje ugovora o kupnji Mercatora”[/b]

Sutra potpisivanje ugovora o kupnji Mercatora: ‘Svi uvjeti ispunjeni’

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ako je sve dogovoreno, onda je sutra bar donekle svečano potpisivanje,( ako uzmemo u obzir da su tamo izbori i da nije popularno prodavat domaće strancima, pogotovo Hrvatima), doći će Todorić, slikavanje, novinari, obećanja…zato je sutra lijepo piše potpisivanje, odn. čista forma.

vid'la žaba...

Pardon, ipak već sutra potpis.
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-agrokorova-izdanja-uzletjela-nakon-preuzimanja-mercatora/ar-90114/

Još SVI neznaju , a kad saznaju … mi uvijek kasnimo , nemamo viziju …

uvijek kasnimo , previše smo pesimisti , u svemu tražimo mane ..

New Report

Close