BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nego nešto mi nije jasno. Na kupnji stoji nalog na 42,00 kn sa 99 kom a prolaze nalozi veći od tih 99 kom, a nigdje ne piše da je to skriveni nalog sa 99H, nego samo 99 kom, pa me zanima jesam li ja nešto propustio?
Očito jesam.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

18.06.2014, 09:00
http://www.delo.si/gospodarstvo/podjetja/drzava-naj-zaustavi-prodajo-mercatorja.html

preko 6000 komada je na kupnji iznad 40 kn + H nalozi
kad se konačno potvrdi kupnja mercatora, po meni nema šanse da cijena već taj dan ne preskoči 50, možda i 60 kn

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

@ goblyn3, ma cijena bi trebala nazad na cifre prije CERP rasprodaje…

@Ban
I hoce[emo_palacg]

E kad bi to bilo tako jednostavno. Prije Cerpa je Gašpar rasprodavao onako panično od 75-80kn a kad je bilo 100, nije ništa. Pitanje je zašto?

A onda su uslijedile priče. Što će biti vidjet ćemo.

@tipso, nije jednostavno naravno, da je jednostavno vec bi bila tamo :-)…sitno brojimo…

a ove burekđije što kupe po 40 pa prodaju po 41-42 nikad neće zaraditi ozbiljniju lovu na burzi niti pokrpati ranije gubitke, životarit će od bureka do bureka [emo_plazi]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Lupam bezveze…ali mislim da bi to bilo dosta lose prihvaceno u EU…politika bi se trebala drzati dalje od ovakvih stvari….

Haha, kako navlače naivce da lupe po bidu ovim naizgled jakim interesom na prodaju i pomicanjem aska na niže za par lipa.
A poslije će im se smijati u lice.
Čisti climb a wall of wary.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go

Tko to oni?

tko želi kupovati po 42, neka se postavi, ima toga još. nažalost

New Report

Close