BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nesto se nakupilo ovih skrivenih na bidu…

Neznan netko je odlučan u namjeri da prodaje blokove od 5 dionica Belja po bidu. Neka mu je sa srećom.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Nesto se nakupilo ovih skrivenih na bidu…

iznad 40 kn je na kupnji preko 5000 komada + x-y skrivenih dionica

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Kuda ide dionica Belja? Slabo komentiranje.


Kuda ide dionica Belja? Slabo komentiranje.

http://www.poslovni.hr/forum/tema/blje-belje-dd-504?page=1043

Vaš link …[/url]

Samo treba Todu slušati…jer Toda ne fulava [emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

mislim da su šanse 95:5 da će agrokor uspjeti s preuzimanjem Mercatora, koliko god se slovenci sada bunili i kalkulirali jer ipak su svjesni da će mercator bez novog vlasnika propasti…a vremena za novi natječaj i navlačenje od još godinu dana više nemaju….tako da uskoro očekujmo bijeli dim [emo_cool]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Pa što? Uvijek mogu kupiti kunu skuplje, neš ti cijene ako ode na 43-44 kn pa tek tada kupe.
To je još uvijek jako povoljno za ulazak.

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


mislim da su šanse 95:5 da će agrokor uspjeti s preuzimanjem Mercatora, koliko god se slovenci sada bunili i kalkulirali jer ipak su svjesni da će mercator bez novog vlasnika propasti…a vremena za novi natječaj i navlačenje od još godinu dana više nemaju….tako da uskoro očekujmo bijeli dim [emo_cool]

Slozio bi se, da su imali pravo rjesenje vec bi ga implementirali, no nemaju ga, zato ovo trenutno mijesanje politike vidim kao neciju zelju za zaradom politickih poena… pitanje je koliko je to realno…mislim da je za Mercator dobro za ga preuzme Toda, jer je druga opcija skori stecaj,a slovenske firme ce se morati dobrano potruditi da ostanu na policama….. i to je to…

Evo potvrde da je cijena spustena velikim dijelom zbog podijele CERP-a, zadnjih par tjedana manje kolicine su otpustane i odmah je puno manje udaranja po bid-u.


Pa što? Uvijek mogu kupiti kunu skuplje, neš ti cijene ako ode na 43-44 kn pa tek tada kupe.
To je još uvijek jako povoljno za ulazak.

Slazem se….samo trebat ce kupiti po 43-44…we shall see…

New Report

Close