BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cerp -3000 u odnosu na jucer, toliko o tome da su stali sa djeljenjem…

ogromni balon od agrokora popušta,tek sad mi je jasno zašto je belje padalo,dugovi su preveliki,promet opada,a ako se provede zakon da se mora plaćati u roku od 60 dana i na agrokor,onda će isti bankrotirati…postoji velika bojazan,ako mu ne uspije mercator da će se naći u velikim problemima,zašto on plaća za 200 dana a ja moram za 7 dana sve platit,koja je to demokracija,puca mi neka stvar što on zapošljava 40000 ljudi,to je njegov problem,nije moj…krediti dignuti na precijenjenim dionicama,jedino mu belje valja,al mi je nejasno šta će biti sa njim,sada kad malo bolje otvorim oči,uglavnom,izašao sam sa nulom i nemam namjeru tu više riskirat



@alt333

Posto si izasao iz Belja pretpostavljam da vise neces posjecivati ovaj forum jer mi je to nekako logicno. Vidim da vec spominjes nekakve balone i crnjake. Nadam se da to nije drukanje na dolje ne bi li ponovno sto jeftinije usao?


Zašto kolega ne bi smio ili trebao pisati o ovoj temi?
Ovo je slobodan forum,a ne forum grupe istomišljenika!!!
Svatko ima pravo iznositi svoje stavove i mišljenja o temi ne vređajući druge!
Pozdrav


Cerp -3000 u odnosu na jucer, toliko o tome da su stali sa djeljenjem…

Ja sam pisao o tome da navodno u novoj odluci o dodijeli dionica braniteljima nema belja-vecina sto je ostalo je rezervirano i ne sme da se otpusta!Ovo malo sto se jos otpusta na nekim dionicama tako i belje je po staroj odluci-ta otpustanja su pri kraju.Uostalom vidite da 4-5 dana nije nista otpusteno.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


ogromni balon od agrokora popušta,tek sad mi je jasno zašto je belje padalo,dugovi su preveliki,promet opada,a ako se provede zakon da se mora plaćati u roku od 60 dana i na agrokor,onda će isti bankrotirati…postoji velika bojazan,ako mu ne uspije mercator da će se naći u velikim problemima,zašto on plaća za 200 dana a ja moram za 7 dana sve platit,koja je to demokracija,puca mi neka stvar što on zapošljava 40000 ljudi,to je njegov problem,nije moj…krediti dignuti na precijenjenim dionicama,jedino mu belje valja,al mi je nejasno šta će biti sa njim,sada kad malo bolje otvorim oči,uglavnom,izašao sam sa nulom i nemam namjeru tu više riskirat

da,da toliko popusta taj balon da se ruje I europljani natjecu tko ce mu dati kredu sa upola manjom kamatom nego prije dvije godine[emo_smijeh][emo_smijesak]

Toda treba sada refinancirati kredite koje je uzeo 2010. ( čini mi se ) po kamatnoj stopi od strahovitih 10,5%. Dio je obavio dižući kredit kod Sberbanka po duplo nižoj kamatnoj stopi nego što je to bio onaj prethodni. Obzirom da Belje na kamate troši značajan iznos to nije nevažno.
Kad to napravi za Belje nema zime.
Pogotovo u svjetlu vjerovatnog rasta cijena hrane u iduće dvije godine, zahvaljujući klimatskim nepogodama i ratu u Ukrajini.
Da li će Agrokor kupiti Mercator me uopće ne zanima u svjetlu mog interesa za poslovanje Belja. Imho

If I go there will be trouble, an' if I stay it will be double, so you got to let me know, should I stay or should I go


Toda treba sada refinancirati kredite koje je uzeo 2010. ( čini mi se ) po kamatnoj stopi od strahovitih 10,5%. Dio je obavio dižući kredit kod Sberbanka po duplo nižoj kamatnoj stopi nego što je to bio onaj prethodni. Obzirom da Belje na kamate troši značajan iznos to nije nevažno.
Kad to napravi za Belje nema zime.
Pogotovo u svjetlu vjerovatnog rasta cijena hrane u iduće dvije godine, zahvaljujući klimatskim nepogodama i ratu u Ukrajini.
Da li će Agrokor kupiti Mercator me uopće ne zanima u svjetlu mog interesa za poslovanje Belja. Imho

Zašto bi to napravio ako misli dokapitalizirati Belje???
Da si “nabije” veću cijenu???
Pozdrav

@bisakovi

O kakvoj dokapitalizaciji vi pricate vec mjesecima?
Ta karta vam vec odavno ne igra.
Pozdrav

ovo ne zvuči dobro?!

‘Slovenska vlada ima utjecaj na prodaju Mercatora’


[emo_naivan]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

@nikolson
A ovo: http://www.finance.si/8804257/Dogovor-prodaja-Mercatorja-do-24-junija

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



da,da toliko popusta taj balon da se ruje I europljani natjecu tko ce mu dati kredu sa upola manjom kamatom nego prije dvije godine[emo_smijeh][emo_smijesak]
[/quote]
ovdje više nije interes samo osnovni biznis, nemojmo zaboraviti da je ruska banka platila niskom kamatom i bazu podataka kupaca, koju im je Ivica ustupio, sada samo trebaju probrati kvalitetne klijente i ponuditi nešto nižu kamatu na kredite, ali još uvijek veću od Ivičine i tako namiriti dio koji su popustili Ivici

dali ovaj put idemo ispod radničkih dionica igrači su se gadno zaigrali

New Report

Close