BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ukoliko se danas probije ovaj nalog na 42 kn, otvoren je put prema 50 …

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Nalog na 42 Kn je mali nalog .

Taj “veliki” nalog je samo psihološki, kao oni od 1000 komada, a to je samo 40000kn, svaki ulagač ima bar toliko.

ne mislim samo na taj jedan nalog, nego i na one ispod njega, a to je već oko 6000 komada (cca 240.000 kuna). da je htio mogao je prodati već 10x, tako da mu je očita namjera zakočiti rast

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Prodati će u drugom valu

Dobar promet i danas da ne zatrpavaju toliko bilo bi jos bolje valjda ce i taj 30 .06. doci

Rusi se rusi, prvo preko laznog ASK-a a zatim sa znacajnim spustanjem cijene nakon ciscenja s prodaje. Npr danas cijena dodje na 43.50 kn a za par sekundi se pocinju slagati organizirano veliki nalozi na 41 kn.


Dobar promet i danas da ne zatrpavaju toliko bilo bi jos bolje valjda ce i taj 30 .06. doci

Mozete li mi reci sto se ima dogoditi 30.06 ? Hvala


Mozete li mi reci sto se ima dogoditi 30.06 ? Hvala

to je krajnji rok za sporazum o kupnji mercatora, no to ne znači da se neće sve dogovoriti npr. u idućih tjedan dana, a onda cijene ispod 60 kn možemo zaboraviti

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Danas burza nije u prvom planu….


Pustimo tržište i kupnju i prodaju da odredi cijenu.
Bespredmetni postovi samo zagušuju topić.
Bez drukanja bilo gore ili dole.
Bez straha i pohlepe.
Samo naprijed.Sad kad je krenulo bumo vidjeli što i kako će biti.
30.06. je jako važan datum za ovu dionicu, a koliko će do tada vrijediti i nakon vidjet ćemo.

Ovo sam napisao prije neki dan.Sad je zastoj što je i razumljivo jer je dosta narasla.Cijeli todex je izgleda u modi osim zvzd.A možda i zvzd zasja,nema razloga zašto nebi!

sve je danas stalo, ne samo belje. jedino čega se treba bojati je da se vani ne dogodi jača korekcija koja bi se onda prelila na nas (kao uvijek do sada)

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close