BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gospodo mislim da je jedino bitno to da su volumeni zadnjih 7 dana povećani i da bilježimo rast cijene dionice.

Vidicemo veceras stanje TOP-a

Vjerujte mi zanimljivije je ispod top 10, top 10 vide svi , ispod ne.[emo_palacg]

Previse se euforije stvara za 3 kn rasta.

Treba cekati puno vise razine pa onda komentirati rast, ne kao djeca svaku kunu slaviti.


Vjerujte mi zanimljivije je ispod top 10, top 10 vide svi , ispod ne.[emo_palacg]

mislim da će biti zanimljivije vidit FI za 2Q …
Lp

1. AGROKOR D.D. 5.549.663 67,55%
2. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 218.541 2,66%
3. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 115.484 1,41%
4. PBZ D.D. 40.473 0,49%
5. PBZ D.D. 40.100 0,49%
6. OTP BANKA D.D. 31.398 0,38%
7. PERERA TATJANA 23.973 0,29%
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 19.990 0,24%
9. GUDELJ DINKO 18.500 0,23%
10. ŠKOJO FRANJO 18.030 0,22%

A da nisu ovi manipulirali i rušili tržište?? 🙂

http://danas.net.hr/crna-kronika/iz-stana-se-sirio-cudan-miris-policija-ostala-zatecena-onime-sto-su-pronasli

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Belje je dionica koja je zaslužila posebno promatranje unazad min 6 mj
to što je odigrano na ovoj dionici to na svim burzama svijeta bi bilo odavno popraćeno sankcijama od 10-tak god robije minimalno al ovo je zse i nitko u Svijetu nema organizaciju koja se zove hanfa

Nekadašnji top 10 Škojo je opet unutra. A čudili smo se dok nam je prodavao, čini mi se preko 100 kn po dionici. To je dobar znak. Neće se on zaustaviti na cifri koju sad ima, mislim da je prije bio među prvih 5.[emo_palacg]

ovde milim slijdei uzlazni trend


ovde milim slijdei uzlazni trend

zbgo čgea to misliš?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



ovde milim slijdei uzlazni trend

zbgo čgea to misliš?
[/quote]

zato što je cijena povijesno gledano dosta nisko, a i tehnički gledano mogući je rast, cijena probila moving avearge, MACD probijen odozdo, prometi rastu …a ima nesto u intuiciji valjda…

New Report

Close