BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


% i mož

opet se pojačava pritisak na prodaji, CERP i dalje otpušta dionice, izgleda da ćemo uskoro testirati potporu na 30 kn.
što se tiče mogućeg dokapa, mišljenja sam da gazda neće propustiti priliku da smanji nominalu na zakonski minimum od 10 kn pa po toj cijeni napravi dokap tj, zamjenu dugova belja za nove dionice.

Ako ovo gazda napravi (mislim na dokap po 10 kuna) cijena će se stropoštati…
Ako nakon toga napravi dokap imati će preko 95% i moći će napraviti squeeze.
[/quote]

Na koji način Vi tumačite spomenuti termin “Squeeze”?


Da nije bilo mukte dionica, vrijednost dionice bi bila duplo viša.

to je točno…otpuštanje dionica od strane CERP-a srušilo je Belje -50%

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Uskoro izmjena zakona o PDV-u /izvor Večernji list/
Novi ministar financija Lalovac-nema novih poreza ,a zato će biti smanjenja
Za voće i povrće (,,,još neke proizvode …)PDV će s sadašnji 25% na 13%

-gotovo je s lovom u mutnom,odnosno političkim riječnikom udar na porezne obveznike igrađane
-ne zaboravimo i ogromne poticaje na koje imamo pravo,posebno ove iz EU fondova,
a tu su još i svjetski trendovi koje se treba iskoristit-manja kamata na reprogram kredita…
-napokon svijetliji dani pred proizvođačima hrane [emo_palacg]

Naravno na pritisak i preporuke EU komisije [emo_palacg]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

12000 istovar u 2 min

Izgleda da ovaj put kupac ima više novaca…[emo_palacg]

jel ovo margin nekome puknuo?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Prodaju jedni drugiam, tj. sami sebi da spuste cijenu i izazovu paniku…

Nije margin, al nažalost bit će još toga.

Prodaju se vjerovatno Markovićeve dionice, a nekako ne izgleda da to radi sam jer teško da bi prodavao ovako. Ne znam kako to nitko nije komentirao. Neki dan u onom rušenju je prodao 6200 komada po istom principu.
Možda je izgubio spor pa se suprotna strana naplaćuje?
Prodano u paketima po 4000, 3000, i 5000 ukupno 12.000 komada
Izgleda da je gotov jer da želi mogao je prodati još toliko, na kupnji i sada bar 5000 komada na 33

Nemoj misliti na m2!

Jos par dana cemo se strpit, 30.06 je blizu.

@tipso
kako znaš da nije margin, odnosno da će biti još rasprodaje?

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ma ova nasa burza je takva da je bolje igrat jedan par na kladionici svaki dan lakse je zaraditi 🙂

New Report

Close