BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da je za delistiranje sa burze potrebno 75% glasova dionicara iako nisam 100% siguran, znaci vjerojatno se ide na ponudu za otkup po tromjesecnom prosjeku I ako se skupi potreban broj dionica delistiranje sto bi onda naravno dodatno potaklo egzodus iz dionice

7,5 % je puno a HANFA ga ne sankcionira da ga kaznjavaju kao u Srbiji ne bi se tako ponasao

covjek je I sam najavio kad je uzimao kredit da ce mu trebati za isplatu manjinskih dionicara[emo_vrtimise]

Mozete li mi navesti neki slucaj gdje je neko privatno poduzece oprostilo takav dug? Zamislite kada Agrokor izlista svoje dionice na londonsku burzu i nakon 3mj trgovine objavi da belju oprasta 200 milijuna, zvijezdi 50 milijuna, tisku 100 milijuna. Van svake pameti!

Zasto nije otkupljivao od Audia nego je namjerno pustao da zasipaju na burzi i ruse cijenu jos jedan dokaz da djeluju zajedno .A HANFA zbilja ne radi svoj posao Samodol je za ove zakon

Gledajte to su dva odvojena pravna subjekta. U belju ce ici ili prolongacija ili ce se taj dug prebiti kroz novoizdane dionice.

sada bi prosjek bio oko 40, nece to biti ponudjeno, cekat ce se jos par mjeseci da prosjek dodje oko 30 ili ispod pa tek onda [emo_mrgud] a u medjuvremenu dokup po klizajucoj cijeni I onda cap-carap, cica mica gotova je prica

Mislim da nece ni jedno ni drugo nego ce kroz IPO prikupiti svjezi kapital to su i najavili nakon kupnje Mercatora ide IPO

javna ponuda za belje? tko je taj mucenik da sudjeluje u tome? ici ce ipo hepa, to je puno pametnije

http://dalje.com/hr-hrvatska/agrokor-bi-se-ipo-om-oslobodio-vecine-dugova/142846

cini mi se da je clanak iz 2008??????

Dali vi pricate o agrokoru ili belju? Toda je vise puta rekao da ceka spajanje konzuma i mercatora i izlistanje na burzi, a spominjao se i ipo agrokora. Ja i dalje ne vidim kako ce to utjecati na zaduzenost belja. Molim da me prosvjetlite. Sto mislite uopce o komadanju firme?

New Report

Close