BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


po meni neće biti dokapa, jer je to prljava i škakljiva rabota.
to se moglo do jučer ,nema linića da vedri i oblači,i ide na ruku bogatašima.
možda već danas pušu drugi vjetrovi

Ako ne bude dokapitalizacije,što preostaje????
Stečaj???
Tko će vratiti ogromni dug???
Ne vjerujem u stečaj “Belja”!!!Dakle,ostaje,po meni,jedino pretvaranje duga u vlasnički udio dokapitalizacijom!!!
Pozdrav



po meni neće biti dokapa, jer je to prljava i škakljiva rabota.
to se moglo do jučer ,nema linića da vedri i oblači,i ide na ruku bogatašima.
možda već danas pušu drugi vjetrovi

Ako ne bude dokapitalizacije,što preostaje????
Stečaj???
Tko će vratiti ogromni dug???
Ne vjerujem u stečaj "Belja"!!!Dakle,ostaje,po meni,jedino pretvaranje duga u vlasnički udio dokapitalizacijom!!!
Pozdrav
[/quote]

Todorić je založio 75% Agrokora, zadužio se na sve moguće strane od kud mu lova za dokap? Sa druge strane ovako poslovanje je neodrživo, ali je ono po meni, rezultat računovodstvenih igrica. Pitanje je koliko dugo se poslovanje Belja može ovako prikazivati prije nego ga njegovi financijeri pitaju di odlaze njihovi novci. Što se mene tiče može i dokap ako ce nakon toga početi prikazivati dobit. Uvijek cu rađe imati 20-ti dio nečega što vrijedi nego 10-dio nule pa makar to značilo i privremeni gubitak.

Stala prodaja na 5min. Pisete hvalospjeve jos od razina iznad 100kn. Te visine vise nikada necete gledati. Cehinja kaze odakle lova todi za dokap, pa ne treba mu lova. Belju nagodinu mora agrokoru isplatiti kredit od 200 milijuma eura. Sto mislite sto ce biti s tim:
A) toda oprasta belju dug
B) toda prolongira dug
C) toda ce dug prebiti sa novim dionicama

po meni ide model c, zato se i spusta cijena na burzi kako bi on to dobio za sitnu lovu. Tko nije izasao oko 100kn, kada su nagluhu cistacicu mariju uzeli za glavnog svjdoka i rusili ponudu je lud.




po meni neće biti dokapa, jer je to prljava i škakljiva rabota.
to se moglo do jučer ,nema linića da vedri i oblači,i ide na ruku bogatašima.
možda već danas pušu drugi vjetrovi

Ako ne bude dokapitalizacije,što preostaje????
Stečaj???
Tko će vratiti ogromni dug???
Ne vjerujem u stečaj "Belja"!!!Dakle,ostaje,po meni,jedino pretvaranje duga u vlasnički udio dokapitalizacijom!!!
Pozdrav
[/quote]

Todorić je založio 75% Agrokora, zadužio se na sve moguće strane od kud mu lova za dokap? Sa druge strane ovako poslovanje je neodrživo, ali je ono po meni, rezultat računovodstvenih igrica. Pitanje je koliko dugo se poslovanje Belja može ovako prikazivati prije nego ga njegovi financijeri pitaju di odlaze njihovi novci. Što se mene tiče može i dokap ako ce nakon toga početi prikazivati dobit. Uvijek cu rađe imati 20-ti dio nečega što vrijedi nego 10-dio nule pa makar to značilo i privremeni gubitak.
[/quote]
Ne treba mu cash “lova”!!!
Ima potraživanja, kredite, koje može pretvoriti u vlasnički udio dokapitalizacijom!!!!
U svoju korist ,naravno!!!
Pozdrav

Pitanje za ekipu koja zastupa mišljenje da je ovo smišljeno preprodavanje dionica između par ljudi koji žele uplašiti i isisati branitelje…..
Zašto ovakvo gnječenje cijene po pola kune, kunu dnevno prema dole….. zašto jednostavno netko ne odradi pad na 15 kuna pa onda u stampedu pokupuje sve u dan dva…..
Todorić ne bi smio ništa reći… jer je već rekao da to ništa ne vrijedi.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Kolega Kanabis, i sto onda, nakon opcije C, poceti iskazivati dobit, placati porez, mislim da ide opcija B u nekom obliku, otplacivati ce se onoliko kredita koliko treba da se pokrije plus….

@ Ban ja sam samo u turistima, tako da ne poznajem poljoprivredne prilike i neprilike. Ako subvencije nastave biti izdasne kao i do sada, vjerujem da ce ici opcija B. No toda moze procijeniti da mu se isplati opcija C pa povecati vlasnistvo. U svemu tome ne vidim neku priliku za zaradu, kojoj se mali dionicari toliko nadaju. Realnost je da drzi cijelu drzavu u saci i da moze sto mu se prohtije. Razine od 35kn nitko nije sanjao, a poslovanje je daleko od bajnog.

Treba se maknuti sa bida pa da vidimo komu če onda prodavati.

Jedan detalj za one koji se nekuže u poljoprivredne “prilike i neprilike”[emo_namigusa]

Najveća isplata iz EU fondova u povijesti – Agencija za plaćanja u poljoprivredi povukla 710 milijuna kuna
Autor: Zvonimir PavlovićObjavljeno: 22. travnja 2014.
U prva 3 mjeseca ove godine Hrvatska je putem Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju povukla 710 milijuna kuna iz Europskog fonda za jamstva u poljoprivredi, kao povrat sredstava za izravna plaćanja poljoprivrednicima u ovoj godini.
apprrr
Ova najveća dosadašnja isplata rezultat je uspješno provedene akreditacije Agencije za plaćanja u poljoprivredi za povlačenje novca iz Europskog fonda za jamstva u poljoprivredi.
Uz ova već isplaćena sredstva, ove godine se planira isplatiti i oko 205 milijuna kuna EU sredstava za projekte iz IPARD programa, kojim će se nastaviti uspješno podizanje konkurentnosti hrvatskih poljoprivrednih proizvođača i prerađivača. Za 2014. godinu predviđeno je i dodatnih 90 milijuna kuna iz „vinske omotnice“ za već pristigle projekte hrvatskih vinara i vinogradara.

Uz ovakav trend, kontinuiranog rasta korištenja poljoprivrednih fondova u zadnje dvije godine, velika je vjerojatnost da će Hrvatska putem Agencije za plaćanja u 2014. godini povući milijardu kuna iz fondova Zajedničke poljoprivredne politike EU.

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]


Treba se maknuti sa bida pa da vidimo komu če onda prodavati.

Evo poslušali su te…. Bid šupljiji od ementalera

Stara narodna kaže- Sve ono što u životu dobiješ neznaš cijenit.Tako se ovi ponašaju što su dobili mukte, rade stampedo na dionici.I ja sam mišljenja da se bolje sklonit sa bida ili ostavit kunu pa nek prodaju.

Maknite se s bida! Pa nek si prodaju onda po kunu.

New Report

Close