BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema to veze sa Cerpom.
Nema interesa na kupnju na ovim razinama!!!
Upitajte se zašto?
Pozdrav

Zašto bi netko uložio veću svotu u tvrtku gdje je očito da postoji uteg CERP-a, koji pritiskuje cijene prema dole, a takvo što je kao domino efekt, jer osim branitelja postoje i radnici koji su povlašteno kupili dionice po cijeni 30,00 kn/kom (ako se dobro sjećam), pa iz čiste panike može se desiti da i oni prodaju na ovim niskim razinama. Ako već netko želi skupiti određenu količinu dionica Belja bolje skupljati na niskim razinama pa dok ide ide.

Također, čimbenik koji utječe na cijenu je što postoji taj dugoročni zajam Agrokora sa dospijećem u 2015. a nije poznato kako će se to riješiti, a ako se ide pretvaranjem duga u kapital, ondak smo vjerojatno nagrabusili (mi mali dioničari), pogotovo zbog ovog rušenja cijene koje ne prestaje.

Posjedujem dionice BLJE-R-A. Nisam financijski stručnjak, ovo je samo moje amatersko mišljenje i nije nagovor ni na kupnju ni prodaju dionice.

Ovdje je najsmješnija prodaja po 158 komada čim dionica krene uzbrdo.

Nešto u stilu “ne može to uzbrdo vidite da prodaju branitelji” ili se možda kupuje prodaje između sebe, može li hanfa provjeriti tko obavlja te transkacije, odnosno ima li manipulacija sa tržištem.

http://www.banka.hr/hrvatska/potportfelji-mirovinaca-krecu-do-21-kolovoza

Hoće li ovo što izuvaju sada po ovim čudnovatim cijenama 3x, uskoro trpati fondove po višestrukim cijenama (sada fondovima nije interesantno, oni većinom kupuju po puno većim cijenama).
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

kaj je to ovdje, ispali ste iz kanala, ako se brzo ne vratite iznad 38/40 odklizat ćete još niže i niže..[emo_beztona]


kaj je to ovdje, ispali ste iz kanala, ako se brzo ne vratite iznad 38/40 odklizat ćete još niže i niže..[emo_beztona]

Ovdje je se ispalo iz kanala od 06/2013 kada je počelo sa 79 pa do ovih razina od 3X.

P.S.

Što bi sada netko trebao prodavati po 3X, teškoće taj film gledati, osim ako između sebe ne prodaju.
Puno pozdrava.

evo belja uskoro na 40 kn [emo_palacg][emo_novac]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

http://www.banka.hr/hrvatska/potportfelji-mirovinaca-krecu-do-21-kolovoza

Ovo je dobro, nakon ovoga i Belje bi moglo potegnuti.


ima li mogućnosti da CERP počne prodavati dionice belja na burzi da država dođe do keša? i ovako i onako ih dijele braniteljima, a kako je država kronično dekintirana ne bi me čudila niti izravna prodaja [emo_naivan]

Ruše i rušit će pitanje do kada.

http://www.tportal.hr/vijesti/biznis/334002/Todoric-kontrolira-samo-22-posto-Agrokora.html

I ovo je dobro.

@cxy2012
je,je…sve je dobro samo se mjesecima masovno udara po kupnji

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

kosor1

Teško će koga više izuti po 3x, dosta je cirkus trajao od 79 do ovih razina 3X.

ma ja se nadam da će skočiti na 40 kn da se uhvati desetak %, ali preko toga će teško jer je cijela burza u kolapsu, a belje nije nekakav blue chip za koji se investitori otimaju i gdje jedva čekaju uložiti novac

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close