BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemam nista protiv podjele ali nekim redom i sa lock up periodom a ne svi odjednom na burzu to bi HANFA trebala regulirati .Kud je bzurza i ovako nelikvidna jos je i oni dodatno ruse bez ikakvog reda

Ne budi lijen, malo sam pogledao, Cerp je od 13 do 21. svibnja podijelio samo 1400 dionica. Izgleda da je stao…možda zbog ovog odlaganja Mercatora.


Ma vrijedi vise u to ne treba sumnjati ali prevelike kolicine su otpustene pa svaka dionica je pala kada je Cerp otpustao a ovdje je otpustio preko 200000 dionica Vupik je pao kada su otpustili 15000

Nema to veze sa Cerpom.
Nema interesa na kupnju na ovim razinama!!!
Upitajte se zašto?
Pozdrav



Ma vrijedi vise u to ne treba sumnjati ali prevelike kolicine su otpustene pa svaka dionica je pala kada je Cerp otpustao a ovdje je otpustio preko 200000 dionica Vupik je pao kada su otpustili 15000

Nema to veze sa Cerpom.
Nema interesa na kupnju na ovim razinama!!!
Upitajte se zašto?
Pozdrav
[/quote]

Zato sto Toda tako kaze….

Bisakovi

Nema interesa za kupnju?

A tko je kupovao od 79 pa do 36 u zadnju godinu dana.

Interesa je bilo po 79, a sada po 36 ga nema?
Intresantno.
P.S.

Ovdje je izgleda manja cijena manji knteres, a veća cijena veći interes,he,he, koja formula za izuvanje naivnih.



Ma vrijedi vise u to ne treba sumnjati ali prevelike kolicine su otpustene pa svaka dionica je pala kada je Cerp otpustao a ovdje je otpustio preko 200000 dionica Vupik je pao kada su otpustili 15000

Nema to veze sa Cerpom.
Nema interesa na kupnju na ovim razinama!!!
Upitajte se zašto?
Pozdrav
[/quote]

bisakovi o kakvim razinama pričamo !?
Jesu li to iste one razine kad se za KORF između 30 i 40 kuna pričalo da je šrot dionica!? Nitko ih nije ni štapom htio dirat a sad na cca 170/180 bacaju tisučice ko pikado,sad su svi mudraci i pametnjakovići(čast iznimkama )

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]



Ma vrijedi vise u to ne treba sumnjati ali prevelike kolicine su otpustene pa svaka dionica je pala kada je Cerp otpustao a ovdje je otpustio preko 200000 dionica Vupik je pao kada su otpustili 15000

Nema to veze sa Cerpom.
Nema interesa na kupnju na ovim razinama!!!
Upitajte se zašto?
Pozdrav
[/quote]
Zato jer je cijena preniska. Ljudi radije kupuju kad je skuplje. Vidjeli smo to 2007.g. Ja radije kupujem sada.

Kolega, nemate pojma ili se samo pravite.Ovdje je više nego jasno da prodaju oni što su dobili đžaba ovu dionicu.

ima li mogućnosti da CERP počne prodavati dionice belja na burzi da država dođe do keša? i ovako i onako ih dijele braniteljima, a kako je država kronično dekintirana ne bi me čudila niti izravna prodaja [emo_naivan]

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]

Napisao sam mail Hanfi. Istina je još ga nisu stigli pročitati a već ide odbijanac ali nadam se i pravom rastu.
LP


ok,ajmo reci da je uzrok pada cerp,u sto ja ne vjerujem,ali ajmo tom pricom,to znaci da bi za xx vremena kad se te dionice podjele,dionica belja trebala uzlaznom putanjom ?! nek neko proba objasniti,kad vec svi spominjemo cerp

a tko kaže da su dionise od CERP-a uopće prodane tj. koliko ih je uopće do sada prodano, ako su prodavane ili su trenutno na prodaji… ? Ako nisu prodane ili je samo jedan mali dio istih dosad prodan… što će biti ako se te neprodane dionice doista uskoro nađu na prodaji…?

može li netko staviti promjene u top 10 u zadnjih mjesec dana?
hvala

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

New Report

Close