BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


TK Belja na ovoj razini je 300 mil kn, ne možeš vjerovati..investirano u proizvodne kapacitete cca 2 milijarde kn, ova država ide u vražju mater. Što radi taj Milanović i ostali da zaustave tog službenika u Cerpu, koliko taj dobiva mito?

Prije cca 2 mjeseca zvao ja CERP i to ih upito (tada sam imao dobre količine Belja u portfelju). Oni u svom portfelju nemaju samo Belje, ali zašto samo njega toliko ispuštaju.
Čovjek mi je odgovorio da je to nasljeđena odluka od mislim AUDIA i da oni samo to provode.
Kad bi se tamo sazvo neki sastanak pa da “pametni” ljudi vide i donesu neku drugu odluku možda bi se i nešto dalo promjeniti…No, od “silnog” posla to se nema vremena. Nego, ajmo masakrirati jednu dionicu…

dada11

Što je loše što je na 37, za kupce je bolje kupovati po 37 nego po 79 prošle godine,he,he.
Pozdrav.

strava kakav pritisak na prodaji koji ne staje mjesecima, valjda će rasprodaja stati prije 30 kn jer ako ode na 2x kuna bit će to vrhunac ludila (i ovako je već van svake pameti) [emo_zacudjen]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


Neka samo AUDIO otpušta. Ne mogu tvrditi ali ovo mi izgleda ko da se to ne događa slučajno

Mislite da Belje stoji loše da bi moglo u stečaj, ili samo očekujete dalnji pad dionice?

Ne brinite se, svakoga će stići božja kazna a većinu već i na ovome svijetu, nitko nije iznad boga.

Kakve se ovdje igre igraju, treba imati jak želudac!

Evo sada će biti 12 mjeseci kako se ruši, zanimljivo ni jednom u tom periodu se nije dogodio odbijanac, znači tko god da je kupio dionicu nije imao šanse za ikakav rast, pa bid vam sve govori, svim sliama se trude da nas unište.

Neznam čemu mrcvarenje,stavite odmah ponudu na jednu kunu, ovi će sve dionice svakako prodavat i po kunu.A nakon toga Todorić će dat ponudu kunu po dionici.

Pa čovječe dlkv, ddjh, ptkm koji su doslovce u stečaju su imali oscilicije +-50% a ovdje samo zakucavanje, cipelarenje do smrti.

pocele su zalopojke ,,buy zona..[emo_ooooo]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ma jok kupuje se kad svi sute[emo_namigusa]

Još malo i biti će godišnjica masakra na ovoj dionici 06/2013 sa 79, na 37.

Što je razlog bolje fi izvješće od zadnjega ili Mercator.

Blago nama dok imamo hanfu,oni rade sve u šesnajst…
Kad te netko pelješi to im nije sumnjivo,nego kad netko kupuje onda ga stave u segment promatranja…
[emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]

POKRET OTPORA[emo_palacg] Alfon korisnik od 11.02.2007.[emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

New Report

Close