BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ukoliko Todex ne uspije kupiti Merkator to će napraviti u trećem naletu po 25% od prve ponude…[emo_smijeh]

Hahaha,možda,ali u konačnici platiti daleko više nego prvi puta!!!!
Cijena dionice je samo mali dio ukupne cijene,zar ne?
Pozdrav

Sigurno će banke i ini vjerovnici pitati ministra i ostale političke
trube dal prodati ili ne .To vam je isto da kod nas pitate kojekakve
Vrdoljake, Grčiće o poslovnim savjetima.

ove gluposti o tome da se neće prodat Mercator nema smisla čitati… Laško tuži Sloveniju za 60 mil eura jer je zadnji put stopirala prodaju dionica. Pogledaj malo situaciju vjerovnika kao i samog Mercatora. Baš me zanima alternativa toj priči. To je isto kao i ova ekipa iz HŽ. Oni imaju ideju i plan da država dokapitalizira HŽ. Kako da ne.
Nažalost to ne umanjuje činjenicu da Belje vrijedi 1 kn jer tako kaže Toda

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

glavno pitanje je da li bi ga gazda toda prodao za 1 kn?

a ne što priča za novine.

po meni vrijedi 200 kn po dionici i to je p/s 1. trenutno smo na p/s 0,22.a i book je 94 kn ,znači trenutno smo na P/b 0,47.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Nemrem vjerovati…Ovi što prodaju po 43..da li je to AUDIO ili ..? Molim nek mi neko pojasni.

@okrad
vrlo jednostavno kolega, prodaje onaj tko smatra da ce cijena dionice skliznuti dodatno sa ove razine,, cak I ako si u gubitku uvijek mozes sprijeciti dodatne nepotrebne gubitke, zar ne?


glavno pitanje je da li bi ga gazda toda prodao za 1 kn?

a ne što priča za novine.

po meni vrijedi 200 kn po dionici i to je p/s 1. trenutno smo na p/s 0,22.a i book je 94 kn ,znači trenutno smo na P/b 0,47.

Po meni, Ti si kao iskusan investitor napravio pogrešku na koju sam Te upozorio.
Svi mi to napravimo katkada, što manje to bolje.[emo_smijeh]
Prodao si JDPL na ca. 80 i uzeo Belje na ca. 52 ili 54, nebitno.
Sad je JDPL 138 a BLJE 43.

Audio Ti otpušta i nastaviti će otpuštati, a gazda šalje loša izvješća i dalje.
Kod Agrokora sam naučio da ima 2 vrste dionica, jedna vrsta su dionice koje gazdi odgovara da padaju, a druga vrsta su one koje gazdi odgovara da rastu.
Belje je u 1. definitivno.

Sretno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ne bih se s Vama složio, mislim da ulagači znaju stanje u Belju i logično bi bilo pričekati a ne rasprodaja po ovim mizernim cijenama.Ovdje se radi o klasičnom otpuštanju dionica glede dugovanja radnicima.Samo je pitanje po kojoj smiješnoj cijeni če ‘utopiti’ svoje dionice Belja.



glavno pitanje je da li bi ga gazda toda prodao za 1 kn?

a ne što priča za novine.

po meni vrijedi 200 kn po dionici i to je p/s 1. trenutno smo na p/s 0,22.a i book je 94 kn ,znači trenutno smo na P/b 0,47.

Po meni, Ti si kao iskusan investitor napravio pogrešku na koju sam Te upozorio.
Svi mi to napravimo katkada, što manje to bolje.[emo_smijeh]
Prodao si JDPL na ca. 80 i uzeo Belje na ca. 52 ili 54, nebitno.
Sad je JDPL 138 a BLJE 43.

Audio Ti otpušta i nastaviti će otpuštati, a gazda šalje loša izvješća i dalje.
Kod Agrokora sam naučio da ima 2 vrste dionica, jedna vrsta su dionice koje gazdi odgovara da padaju, a druga vrsta su one koje gazdi odgovara da rastu.
Belje je u 1. definitivno.

Sretno.

lp

[/quote]

Ranije si tvrdio da ćeš dobiti 305kn po dionici



glavno pitanje je da li bi ga gazda toda prodao za 1 kn?

a ne što priča za novine.

po meni vrijedi 200 kn po dionici i to je p/s 1. trenutno smo na p/s 0,22.a i book je 94 kn ,znači trenutno smo na P/b 0,47.

Po meni, Ti si kao iskusan investitor napravio pogrešku na koju sam Te upozorio.
Svi mi to napravimo katkada, što manje to bolje.[emo_smijeh]
Prodao si JDPL na ca. 80 i uzeo Belje na ca. 52 ili 54, nebitno.
Sad je JDPL 138 a BLJE 43.

Audio Ti otpušta i nastaviti će otpuštati, a gazda šalje loša izvješća i dalje.
Kod Agrokora sam naučio da ima 2 vrste dionica, jedna vrsta su dionice koje gazdi odgovara da padaju, a druga vrsta su one koje gazdi odgovara da rastu.
Belje je u 1. definitivno.

Sretno.

lp

[/quote]a znaci imaju jedne koje odgovaraju da padaju a druge da rastu..hm zanimljivo vrlo..da ti nije ova dionica interesantna nebi ti tu pisao..malo je ovdje ljudi velikog srca da pomazu drugima a ne sebi.dobro ti znas da ce toda ovo da digne u nebo kad mu bude trebalo to.



glavno pitanje je da li bi ga gazda toda prodao za 1 kn?

a ne što priča za novine.

po meni vrijedi 200 kn po dionici i to je p/s 1. trenutno smo na p/s 0,22.a i book je 94 kn ,znači trenutno smo na P/b 0,47.

Po meni, Ti si kao iskusan investitor napravio pogrešku na koju sam Te upozorio.
Svi mi to napravimo katkada, što manje to bolje.[emo_smijeh]
Prodao si JDPL na ca. 80 i uzeo Belje na ca. 52 ili 54, nebitno.
Sad je JDPL 138 a BLJE 43.

Audio Ti otpušta i nastaviti će otpuštati, a gazda šalje loša izvješća i dalje.
Kod Agrokora sam naučio da ima 2 vrste dionica, jedna vrsta su dionice koje gazdi odgovara da padaju, a druga vrsta su one koje gazdi odgovara da rastu.
Belje je u 1. definitivno.

Sretno.

lp

[/quote]

da, a koje to rastu osim leda, a više ni on? ma jedno je sigurno: kod agrokora nema sreće za male dioničare. eto, to je jedina istina. može se tu i tamo uskočiti u vlakić, ali načelno to je tako. zato se uvelike klonim njegovih dionica nakon gorkih iskustava sa vlastitim novcima. jeftine dionice bit će još jeftinije, skupe još skuplje. to je tako, a i s razlogom očito.

...povijest se ponavlja...

ako gazda odluči, idete i na 10. ali sumnjam da idete tako nisko. nazovite i pitajte u agkorovom uredu za odnose s investitorima. siguran sam da imaju takvo nešto…pa nečije dijete sigurno je idealno za tu funkciju.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close