BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cekam na 280…za novi pocetak[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Cekam na 280…za novi pocetak[smiley11]

Već si izašao, nisi li jučer pričao drugu priču.


Dejavue: ” Cekam na 280…za novi pocetak[smiley11] ” Već si izašao, nisi li jučer pričao drugu priču.

Molim?
Mislio dam na novi pocetak dokupljivanja…
naravno da nisam prodao…to neces dugo vidjeti da pise da sam ja prodao BLJE[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Kolegi koji me pitao za mišljenje o ovoj dionici ( kao da je ono važno ) evo ipak odgovora: Ako se ne varam dokapitalizacija je ili će biti izvjesna , a onda nažalost imamo to da će knjigovodstvena vrijednost pasti sa 190 na ca 127 kuna. To je smanjenje za ca. 25 %! Nadam se da svi koji kupuju na ovim razinama to imaju na umu. Belje kao firma ima i te kakvu perspektivu , ali polako, treba pogoditi trenutak kada kupovati, a ne kupovati na slijepo. Nažalost / volio bih da se varam, vjerovatno će i novo izvješće biti (ne)očekivano loše. Bilo je tako nažalost svaki puta. Meni se čini kao prilika na dugoročno ulaganje , ali ne na ovim cjenama, ako već i da na ovim cjenama onda ne u ovom trenutku, barem ne prije nego se vidi što će biti sa dokapitalizacijom. Neminovna je činjenica bitna promjena u fundametima – na lošije. Neće me valjda sada drvljem i kamenjem svi zagovornici ove dionice , a ima ih dosta, jednostavno navodim istinu, kakva god ona bila.

…vrlo zanimljivo…vrlo zanimljivo zašto baš sad to pišete…

Scio me nihil scire


Molim? Mislio dam na novi pocetak dokupljivanja… naravno da nisam prodao…to neces dugo vidjeti da pise da sam ja prodao BLJE[smiley11]

Zašto misliš da bi sada na 280 kuna?

Moguće, ako Plavi proda s obzriom da nema baš povjerenja.

Slična je situacija s Lukom Rijeka, možeš čekati na 200,00 kuna, ali ti nitko neće prodati.

PA dobro, nije bas isto LKRI na 200 i BLJE na 280.
Samo sam napisao gdje cekam, nista vise…
Prosjek novog ulaska (zadnja 2 tjedna) mi je 290…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ma to ruši jedan moj bivši prijatelj ( znam da vam je teško skužiti koji – kad ih imam puno ) da zainteresira daytradere, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Onda mi se isplati cekanje[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


PA dobro, nije bas isto LKRI na 200 i BLJE na 280. Samo sam napisao gdje cekam, nista vise… Prosjek novog ulaska (zadnja 2 tjedna) mi je 290…

Nisam uspoređivao firme, nego situacija, ali dobro nema veze. Plavi, evo i ja čekam pa ako hoćeš prodaj tu značajnu količinu koju imaš, kako bi tvoj izlaz prekinuo negativni trendić. [smiley1]


Dejavue: ” PA dobro, nije bas isto LKRI na 200 i BLJE na 280. Samo sam napisao gdje cekam, nista vise… Prosjek novog ulaska (zadnja 2 tjedna) mi je 290… ” Nisam uspoređivao firme, nego situacija, ali dobro nema veze. Plavi, evo i ja čekam pa ako hoćeš prodaj tu značajnu količinu koju imaš, kako bi tvoj izlaz prekinuo negativni trendić. [smiley1]

….samo da se ne pojavi onda neki drugi “plavi”[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire

Super! onda cemo kupovati jos nize…i tocka[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

…..a što nam drugo i preostaje…….i točka.

Scio me nihil scire

New Report

Close