BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


erste je iskoristio priliku da je znao da su rezultati loši i kad će izaći i iskrcao je količinu i spustio cijenu na 45,a za 10 dana smo opet iznad 50 i nije ništa napravio osim prometa brokerskoj kući.

koliko znam sec u americi ispituje velike transakcije neposredno prije važnih objava kompanija na burzi ali kod nas agencija očigledno ima važnijeg posla,možda im je to preteško za istržiti[emo_smijeh]

a i svaka kompanija mora objaviti datume objave izvješća za poslovnu godinu ili svi moramo biti vidoviti milani


na 50 ili iznad… mislim da je trenutno možda samo moguće ako Agrokor uskoro kupi Mercator… no, ako ponovo ne uspije … ?

pogledajte cijenu mercatora na lje.si kako se cijena diže

inače nemam belje ali firma je ok ovo se događa sa svim todinim dion.

ledo zvzd belje sve pada i pada valjda je gazda tak odlučio

vraćamo se drugi tjedan preko 50 ,nema brige. merctator je gotova priča,agrokor postavlja uvjete da prođe što jeftinije.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


vraćamo se drugi tjedan preko 50 ,nema brige. merctator je gotova priča,agrokor postavlja uvjete

Novac nije upitan . Još jedan korak i gotovo .


vraćamo se drugi tjedan preko 50 ,nema brige. merctator je gotova priča,agrokor postavlja uvjete da prođe što jeftinije.

Hahaha,ista “priča”(ne može to više dolje) kada je dionica bila 80 kuna,pa 70,pa 60,pa sada gotovo na 40 kuna!!!
Osim toga “Mercator” nema gotovo nikakve veze s poslovanjem Belja!!!
Pozdrv

ne znam šta je bilo na 80kn, ja sam u belje ušao tek kad je došlo na 50 i dugo sam ga čekao jer mislim da je na toj cijeni downrisk vrlo mali a potencijal ogroman.

samo ne znam zašto gledate belje negativno a svi zadnji postovi su vam o belju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ne znam šta je bilo na 80kn, ja sam u belje ušao tek kad je došlo na 50 i dugo sam ga čekao jer mislim da je na toj cijeni downrisk vrlo mali a potencijal ogroman.

samo ne znam zašto gledate belje negativno a svi zadnji postovi su vam o belju.


Cijena je sada 44 kune,dakle već gotovo 15% manje od 50 kuna sa negativnim trendom,zar ne?Ma ,ne “gledam ja na Belje” negativno!Belje je definitivno značajno i potrebno Hrvatskoj,ali poslovanje zadnjih godina nije dobro i jako zabrinjava.
Dokapitalizacija je vrlo vjerovatna,a znate da Gazda nikada nije puno plaćao.
I jasno i određeno, Vam je rekao koliko dionica i društvo po njemu sada vrijedi!
Gdje je tu interes malih dioničara na ovim cjenovnim razinama???
Pozdrav

Po ovim cijenama prodaju oni koji je nisu ni kupili a takvih je u belju mnogo, ima li još koja dionica da se ovako dijeli šakom i kapom džabaleska.Nemoš kupit koliko oni mogu prodat.Moram priznat da sam na ovoj dionici kratak za Milanovićevu škodu a dok dođe na Todinu cijenu i sa najluksuznijom opremom. Ja priznam mnogi neće. Ali ponavljam svoje mišljenje da se država riješila svojih dionica do 2009, cijena nebi bila na ovim razinama

Top 10 ima promjene pojavio je se novi po brojem 4.

Od početka mjeseca 33.700 dionica više u TOP10

Nemoj misliti na m2!

Kada ste cca 40% pljusnuli u minus kao ja na Belju, postavlja se pitanje dokupiti ili čekati rasplet situacije oko Mercatora?
Hvala unaprijed, lp.


Od početka mjeseca 33.700 dionica više u TOP10

isto tako i oko 200 000 kom u rukama drhtavih ruku

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close