BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje vjerovatno ide dokapitalizacija od strane mirovinaca. Nešto slično kao i na Ledu, s tim da će cijena biti daleko mizernija čak i od trenutne. Znači prvo smanjenje nominale pa potom novi dokap koji će se iskoristiti za otplatu jednog dijela kredita i kratkotrajnih obveza. Firma je “fizički” zdrava, ali “psihički” propada a duševne bolesti je kod bolesnika malo teže dijagnosticirati nego tjelesne-fizičke. LP!

Mislim da postupak nije potpuno okoncan nego je zalba na eurposkom sudu mislim da ce Europski sud dat konacno rijesenje .Pravda je spora …..
Vaš link …

i sta ima od toga, sve je u zastari. Dobit ce packe od milanovica

Hrvatski sudovi moraju postovati odluke Europskog suda ……

I? koliko ljudi je u tuzbi? Za 99% njih je ovo kraj. 1% nije problem, rijesit ce se nekako.

Ako Europska komisija nalozi morat ce sve male dionicare obestetiti jednako bez obzira tuzba ili ne

Molim kolegu kanabisa kao clana klase pesimist da mi odgovori na 2 pitanja:

– Pitanje br.1 – zasto ako ne posjedujete dionice Belja, iz dana u dan pisete postove kako Belje ocekuje propast, katastrofa, nesto jos nevidjeno na ovim prostorima?
Da li je to zato sto ste toliko dobrocudni i strucni da zelite sve nas na forumu upozoriti da ne ulazimo u Belje posto mu se po vama ne pise dobro ili mozda da bi vi sto jeftinije kupili?

– Pitanje br.2 – Da li ce se visegodisnja ulaganja u Belje ikad odraziti na poslovanje firme i na cijenu dionice ili je to po vama novac bacen u vjetar?

Lp

ima ko top 10 najnoviji da vidimo ko se to toliko kipa???????????’

Žao mi je što nemam dionice Belja, kompanija je super, perspektivna i sigurno će doći na svoje. Sva ulaganja sigurno nisu bačena u ponor, i to će se pokazati s vremenom. Sada možda to izgleda i je skupo ali proizvodnja je jedino što ovu našu zemlju može izvući iz ovog stanja. Obilazio sam komlekse Belja i stvarno je to prekrasno! Nećemo valjda sve napustiti i samo se okrenuti EU da nas hrani i poji!!!

1. AGROKOR D.D. 5.020.682 61,11% +1.064.319
2. PBZ Croatia osiguranje OMF 576.643 7,02% -244.019
3. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 334.809 4,08% -7.667
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 57.000 0,69%
5. PBZ D.D. 40.473 0,49%
6. OTP BANKA D.D. 32.781 0,40%
7. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O./MARKOVIĆ NENA… 28.855 0,35%
8. PBZ D.D. 25.100 0,31%
9. PERERA TATJANA 23.973 0,29%
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 19.990 0,24


Žao mi je što nemam dionice Belja, kompanija je super, perspektivna i sigurno će doći na svoje. Sva ulaganja sigurno nisu bačena u ponor, i to će se pokazati s vremenom. Sada možda to izgleda i je skupo ali proizvodnja je jedino što ovu našu zemlju može izvući iz ovog stanja. Obilazio sam komlekse Belja i stvarno je to prekrasno! Nećemo valjda sve napustiti i samo se okrenuti EU da nas hrani i poji!!!
Sutra već imate priliku postati vlasnik dionica Belja,par klikova
mišem i eto ga.Pozdrav,



Žao mi je što nemam dionice Belja, kompanija je super, perspektivna i sigurno će doći na svoje. Sva ulaganja sigurno nisu bačena u ponor, i to će se pokazati s vremenom. Sada možda to izgleda i je skupo ali proizvodnja je jedino što ovu našu zemlju može izvući iz ovog stanja. Obilazio sam komlekse Belja i stvarno je to prekrasno! Nećemo valjda sve napustiti i samo se okrenuti EU da nas hrani i poji!!!
Sutra već imate priliku postati vlasnik dionica Belja,par klikova
mišem i eto ga.Pozdrav,
[/quote]
Da,da ali sam zaglavio u BD i PTKM, sad se malo teže iščupat odande!

New Report

Close