BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ova korekcija je dobra za Belje. Keša je puno a ideja malo. Kada voz krene nitko neće pitati za cijenu karte.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


vidim da je danas cijena dodirnula 285 a to je prema mojim proracunima sada vrlo jaka uzlazna putanja, bas me zanima jesam li bio u pravu[smiley11]

Možda se sutra još nešto ulovi po 283 ili 280.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Da nije svinjska kuga razlog ovakvog pada?

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

CIjelo tržište traži smjer i to u najgorem trenutku.U trenutku objavljivanja izviješća kada je tržište i inače vrlo osjetljivo. Po mojem ovo je definitivno vrijeme za dokupit ili kupit jer neće još dugo biti ispod 300 kuna. A ako će izviješće biti tako dobro kako se najavljuje ode ona 10-tak posto gore u vrlo kratkom vremenu.

“Menadžment
– Dali smo do znanja poslovodstvu Belja da eventualno i manji poslovni rezultati od očekivanih ne smiju ići na teret radnika i stečenih sindikalnih prava nego na dušu menadžmenta jer oni kroje i provode poslovnu politiku, zaključuje Nikola Kaselj. ”

a kako protumaciti ovaj boldani dio recenice iz interview-a otprije nekoliko dana

“Please, God, Just One More Bubble.”


Da nije svinjska kuga razlog ovakvog pada?

ako ne pogodi njihove farme, onda bi pojava svinjske kuge kod konkurencije mogla biti pozitivna [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Mislim da ne treba trošiti energiju prepucavajući se.
Pogledajte ulaganja u BELJE i mislim da će vam sve biti jasno. Izvješće će po svoj prilici, reći ću vrlo dobro, jer mislim da će sljedeće godine biti još bolje. Ovo iz razloga što će vjerovatno i u ovoj godini kako stoji biti dodatnih ulaganja.
O trenutnoj cijeni bih rekao to da je po mojem mišljenju BELJE trenutno dosta nisko.
Želio bih da ode još niže jer čekam već neko vrijeme ali mislim da će teško krenuti niže na razine 250-260 kn.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Mislim da ne treba trošiti energiju prepucavajući se. Pogledajte ulaganja u BELJE i mislim da će vam sve biti jasno. Izvješće će po svoj prilici, reći ću vrlo dobro, jer mislim da će sljedeće godine biti još bolje. Ovo iz razloga što će vjerovatno i u ovoj godini kako stoji biti dodatnih ulaganja. O trenutnoj cijeni bih rekao to da je po mojem mišljenju BELJE trenutno dosta nisko. Želio bih da ode još niže jer čekam već neko vrijeme ali mislim da će teško krenuti niže na razine 250-260 kn.

Opa, digla se para na ATLN, pa se ulaže u poljoprivredu.

Nije loše brko, nije loše.

I love the Smell of Profits in the Morning

o cemu vi pricate pa belje je firma u sasavu agrokora i ima osiguran plasman proizvoda ako nista drugo onda kroz konzum i velpro a ja vam garantiram da sve sto proizvedu i prodaju čak nemogu ni proizvesti kolika je potražnja. tu su sirevi, tu je povrće, tu su vina itd itd tid.. ja sam kupio belje na 306 (neiskusno) ali prodavat ga necu sigurno jos dugo dugo dugo vremena, mogu samo kupiti.

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


rogi: ”
Mislim da ne treba trošiti energiju prepucavajući se. Pogledajte
ulaganja u BELJE i mislim da će vam sve biti jasno. Izvješće će po svoj
prilici, reći ću vrlo dobro, jer mislim da će sljedeće godine biti još
bolje. Ovo iz razloga što će vjerovatno i u ovoj godini kako stoji biti
dodatnih ulaganja. O trenutnoj cijeni bih rekao to da je po mojem
mišljenju BELJE trenutno dosta nisko. Želio bih da ode još niže jer
čekam već neko vrijeme ali mislim da će teško krenuti niže na razine
250-260 kn. ”
Opa, digla se para na ATLN, pa se ulaže u poljoprivredu.
Nije loše brko, nije loše.

Vidim kolega da pratite moje postove, nije loše. Trebalo je kapitalizirati dobit. Održavanje brkova nije jeftina “rabota”. 🙂
Sada treba krenuti dalje a mislim da će BELJE biti sljedeća stanica. Vidjet ćemo kada i kako.
Pričao sam sa nekim ljudima koji misle da će nas veliki ugušiti, EU. Ovdje mislim na poljoprivredu.Ja mislim drugačije. Mislim da će cijene poljoprivrednih dionica skočiti, neke i nekoliko puta u odnosu na danas. Iz jednostavnog razloga što je naša produktivnost i realna cijena, zemljište, kvaliteta prozvodnje, distribucija itd…. još uvijek ispod EU normi. Tu vidim puno prostora za napredak i svijetlu perspektivu jer ima nekoliko tvrtki u toj branši koje su na pravom putu i BELJE je jedna od njih.
[smiley2]

Nije loše nije…

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Ma ne pratim previše, ali zapamtio sam ATLN …

Izašao sam iz Belja jer me poprilično naživciralo … od pada na 250 – 260 ta dionica nikuda ne ide …

što se tiče rezultata poslovanja … mislim da za nju dolaze puno ljepši dani … uostalom bio sam na skupštini na kojoj su izjavili da je prihod poslovanja preko 800.000.000,00 kn i dobit oko 10.000.000,00 kn.

Ide to prema gore, ali polako … ipak je to jakooooo velika firma

sretno kao i uvijek …

I love the Smell of Profits in the Morning

evo krece i Belje. skinuto sa Aska 500 komada i konacno dosla “vidljiva” kupnja od 500 komada. krajnje je vrijeme za lovljenje pozicija…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

New Report

Close