BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a jedna stvar se zaboravlja je da će sad atlantic grupa doći u puno nepovoljniju situaciju jer im većina prometa ide preko mercatora.

platit će listing fee da zaboli glava.

što mi je posebno drago jer im je vlasnik i uprava arogantno-bahato-udbaško društvo.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

dalibore

bit će nakon službene objave. nakon diokija izgleda da svi već pušemo i na hladno

a što je sa onom starom: na šuškanja se kupuje, na objavu prodaje?

Nemoj misliti na m2!

sad izgleda da je kontra. nakon zadnjih ajmo reći nezgodnih događaja na zse, investitori nemaju povjerenja pa čekaju crno na bijelom.

a sto reci na nase ulagatelje cak ima danas koji magmu kupuju, kako ce takvi investitori uopce skuziti da je belje prilika ,jaol

Na Ledu blok transakcija na 8600!! 1 mil EUR!!!

Nemoj misliti na m2!

PRVA KOTACIJA NA DAN 28.01.2014 ob 10:31
MERCATOR, d.d., Ljubljana (MELR)??
http://www.ljse.si/


puno dobrih vjesti za ovu firmu u ova dva dana,da bi bilo mjesta pesimizmu..

nisam ja pesimist, ali budimo realni – još se ništa nije dogodilo! koliko puta do sada je kupnja mercatora bila “gotova stvar” pa je propalo ili se odgađalo, a ta odgoda traje i dalje dan danas!
tek kad objave da je ugovor potpisan možete slaviti jer neizvjesnost ostaje sve do kraja, zato cijena stoji na 51-52 kn već mjesecima!

Pa kakvi su to pregovori jel se uopće zna dal oni još zasjedaju ili su se razišli , pa nije valjda da već danima se saftaju u toj dvorani i sastanče?

http://www.finance.si/8355880/Mercator-v-pri%C4%8Dakovanju-odlo%C4%8Ditev-bank

Eno i MELR se malo odlijepio od 70 eur ali na mizernom prometu za sada. +4,31%
No jučer je najniži bio 65, a danas krenulo sa 70 i sad je na 73,02
Pivovara Laško od 1.1. do danas narasla skoro 20%

Nemoj misliti na m2!

U Slovencima izgleda nema vise zivota. Jucer prodavati Mercator po 65, a korak su do nagodbe iznad 100. Mislim da kod njih nikada nije ni bila upitna cijena od 80.

New Report

Close