BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bolje da ste kupovali belje dok je bilo po ovim cijenama.
a sad ćemo vidjeti šou program.

smiješno, roba iz belja neće smjeti 2-3 godine na police mercatora tako da badava drukaš

Nemam dionice Belja, al kad pročitaš ovako nešto kao od zoze60, da “roba iz belja neće smjeti 2-3 godine na police mercatora“, onda ne možeš a da ne pukneš od smijeha!!!! Kakvih likova ima!!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

@kressom
umjesto što se praviš pametan pročitaj radije koje su uvjete postavljali slovenci kod prodaje mercatora pa se onda javi [emo_palacd]

Za neke ljude ne znaš jesu li stvarno malo ćuk-ćuk ili namjerno pričaju gluposti. Pa ajde, daj, molim te, ijedan link, ijedan citat di piše da “roba iz Belja neće smjeti na police Mercatora”! Pa to je dovoljno da jednom procitas i skuzis da nema veze s mozgom, ne moraš biti nešto pametan za to. Alo, ej. Da roba iz Belja neće smjeti na police vlastite trgovačke mreže! Ajme.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pa i do sada se u Mercatoru mogao kupiti ABC sir i Belje vina, bar u Zagrebu.

Izgleda da us se u načelu dogovorili!?

http://www.business.hr/kompanije/slovenski-mediji-agrokor-postigao-dogovor-s-bankama-o-preuzimanju-mercatora

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

to je točno što zozo60 piše, zato pregovori i traju toliko dug jer slovenci žele zaštiti svoje proizvođače i tražili su garancije da se neće mijenjati položaj tj. udio njihovih proizvoda na policama mercatora nekoliko godina, ne znam koliko je dogovoreno da li 2 godine ili više, ali to je bio jedan od uvjeta kod preuuzimanja, pisalo je u novinama više puta pa potražite koga zanima.

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!


to je točno što zozo60 piše, zato pregovori i traju toliko dug jer slovenci žele zaštiti svoje proizvođače i tražili su garancije da se neće mijenjati položaj tj. udio njihovih proizvoda na policama mercatora nekoliko godina, ne znam koliko je dogovoreno da li 2 godine ili više, ali to je bio jedan od uvjeta kod preuuzimanja, pisalo je u novinama više puta pa potražite koga zanima.

S vama stvarno nema smisla raspravljati. Samo nije jasno jel vam logika na razini vrtića ili ste ipak malo inteligentniji, a namjerno drukate i obmanjujete. Ali radi drugih ljudi koji čitaju ovo i koje interesira tema, treba reći:

Ajmo reć da je ovo točno od riječi do riječi: “slovenci žele zaštiti svoje proizvođače i tražili su garancije da se neće mijenjati položaj tj. udio njihovih proizvoda na policama mercatora nekoliko godina, ne znam koliko je dogovoreno da li 2 godine ili više, ali to je bio jedan od uvjeta kod preuuzimanja“. Pa jel to znači da se “roba iz Belja neće smjeti na police Mercatora“?!?!? Dajte ljudi…… Ako i jesu nešto ispregovarali, to se odnosi na njihove proizvode, a ne da ROBA IZ BELJA NEĆE SMIJETI NA POLICE MERCATORA, a već je tamo!?!?

Ajme, ajme, ajme, ajme.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

istini za volju, to su podaci od prije mjesec dana tako da ne znači da to nije promijenjeno jer vidimo da stalno dolaze nove varijante dogovora
u svakom slučaju, kupnja Mercatora bi bi bila odlična stvar za HR, Agrokor, a time i za Belje

brisanjem nicka ne možete obrisati istinu!



@kressom

umjesto što se praviš pametan pročitaj radije koje su uvjete postavljali slovenci kod prodaje mercatora pa se onda javi [emo_palacd]
puno dobrih vjesti za ovu firmu u ova dva dana,da bi bilo mjesta pesimizmu..

danas ćemo imati todex dana na crobexu.

što se tiče listanja u merkatoru belja.normalno da ga je i dosad bilo jer ga kupci traže ali pitanje je bilo količine,pozicije i listing fee-a koje je određivao mercator a sada uvjete postavlja novi vlasnik koji je ujedno vlasnik i proizvođača.

inače za vaš info ,belje je totalno zauzelo pozicije u dioni sa abc sirevima,diona je izašla iz ntl,a s obzirom da i mesni odjel izgleda pola gavrilović-pola todex(pik i belje) izgleda da gavrlilović izlazi skroz iz maloprodaje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Vidim ja od Todexa najbolje ide Đuro 🙂
Na zadnje potpisivanje ugovora u kupnji Mercatora sve dionice iz sastava Agrokora bile su na 20-30% višim razinama. Očekivao sam malo više euforije?

Nemoj misliti na m2!

New Report

Close