BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo na BLJE je postalo već dosadno,danima 288 – 295 kn !!!
Do kada???[smiley9]

Do izvjesca…ali..onda ce biti prekasno za ulaz[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Ovo na BLJE je postalo već dosadno,danima 288 – 295 kn !!! Do kada???[smiley9]

Ovdje nema nikakve brige.Ovo kretanje cijene koje te izluđuje je otjeralo kolebljivce a bolje poznavaoce još više vezalo uz ovu dionicu.Rast cijene će biti eksplozivan kad dođe njegovih 5 minuta.
Odkad je Todorić ušao prihodi im rastu u prosjeku 30-40% godišnje i ne vidim razloga zašto se tim tempom nebi nastavilo barem sljedećih 5 godina.
U isto vrijeme dobit će kako mi sad izleda rasti puno brže od prihoda,jer su sve modernizirali i proizvodnja će biti produktivnija.Konzum se širi u regiji itd. i itd..Tipična Buffett-ova dionica za miran san uz dobar prinos!!!

Novac je kisik burze!

Nadam se ali ovoliko nije ni jedna dionica ( ali ni one najgore ) bila u čekaoni…


Nadam se ali ovoliko nije ni jedna dionica ( ali ni one najgore ) bila u čekaoni…

Ako si daytrader onda sam uzalud objašnjavao….[smiley5]

Novac je kisik burze!

Ma nisam Rocky…, do sada nisam ni jednom prodavao Belje već samo kupovao.Ali ponavljam da kad vidim šta je sve i KOLIKO otišlo gore u ovih zadnjih 4-5 mj. upitam se da li se isplatilo toliko čekati?
Ali hvala na odgovoru.

Ako si malo pratio kretanje cijene u rasponu od 290-315kn u zadnjih mjesec i pol neznam jesi li skužio da iznad 310 nema nekih količina na prodaji.Kad netko odluči uzeti 3000 komada a onda ga vidi drugi i on odluči uzeti 2000kom i onda treći,četvrti eto nas na 400kn….ha,ha….mogli bi mi preko 400kn u roku dva mjeseca..ako si izdržao do sada izdrži još malo….zadnje izvješće od Belja je bilo lagano poražavajuće pa je ostao gorak okus mnogima ali sad vjetar bi trebao zapuhati u drugom pravcu…Cijena je sa 350 pala na 240kn a sad je na 290kn zahvaljujući iskusnijim krupnim ribama…eto toliko…

Novac je kisik burze!


Ako si malo pratio kretanje cijene u rasponu od 290-315kn u zadnjih mjesec i pol neznam jesi li skužio da iznad 310 nema nekih količina na prodaji.Kad netko odluči uzeti 3000 komada a onda ga vidi drugi i on odluči uzeti 2000kom i onda treći,četvrti eto nas na 400kn….ha,ha….mogli bi mi preko 400kn u roku dva mjeseca..ako si izdržao do sada izdrži još malo….zadnje izvješće od Belja je bilo lagano poražavajuće pa je ostao gorak okus mnogima ali sad vjetar bi trebao zapuhati u drugom pravcu…Cijena je sa 350 pala na 240kn a sad je na 290kn zahvaljujući iskusnijim krupnim ribama…eto toliko…

Najavili su 800 milja prihoda u 2006.-oj, jesi li siguran da će toliko zaista biti?


Ako si malo pratio kretanje cijene u rasponu od 290-315kn u zadnjih mjesec i pol neznam jesi li skužio da iznad 310 nema nekih količina na prodaji.Kad netko odluči uzeti 3000 komada a onda ga vidi drugi i on odluči uzeti 2000kom i onda treći,četvrti eto nas na 400kn….ha,ha….mogli bi mi preko 400kn u roku dva mjeseca..ako si izdržao do sada izdrži još malo….zadnje izvješće od Belja je bilo lagano poražavajuće pa je ostao gorak okus mnogima ali sad vjetar bi trebao zapuhati u drugom pravcu…Cijena je sa 350 pala na 240kn a sad je na 290kn zahvaljujući iskusnijim krupnim ribama…eto toliko…

Slažem se sa Rockyjem, do 330 nema baš nekih količina. Čim se uključi neki ozbiljniji kupac a da nije minutetrader.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


” Najavili su 800 milja prihoda u 2006.-oj, jesi li siguran da će toliko zaista biti?

Novac je kisik burze!

Ako je vjerovati predsjedniku uprave onda je belje uprihodilo 800 miljuna kuna.

Novac je kisik burze!

Najavili su 800 milja prihoda u 2006.-oj, jesi li siguran da će toliko zaista biti?
[/quote]

Za one koji su zaboravili, evo podsjetnik:
S 800 milijuna kuna prihoda Belje d.d. zaključit će ovu poslovnu godinu, a prognozira se kako će financijski rezultat do konca iduće godine doseći više od jedne milijarde. To je gotovo trostruko povećanje u odnosu na 1. travnja 2005. godine kada je koncern Agrokor preuzeo Belje čiji se godišnji prihod tada kretao na razini od 300 milijuna kuna. Takve optimistične prognoze jučer je na farmi mliječnih krava Popovac u Baranji pred suradnicima iznio predsjednik Uprave Agrokora Ivica Todorić, najavljujući kako će Belje od najvećeg poljoprivrednog sustava u Hrvatskoj prerasti u najveći sustav ovoga dijela Europe.
link:http://www.poslovni.hr/26520.aspx

New Report

Close