BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pregovori Agrokora i banaka o Mercatoru trebali bi završiti do srijede

Laganao klizi prema finalu.
Pozdrav.

Dovidjorno,

Slažem se da Mercator neće povećati profit Belja. Pa cijeli Agrokor posluje profitabilno, a Belje, koja ga opskrbljuje, posluje s gubitcima. Sada će ga isisavati i Mercator.

Jeza za male dioničare.

Je li, uvijek je na niskim razinama jeza za male dioničare, a na visokim im se reklamira super povoljna kupnja? Pitanje je koliko još uopće ima malih dioničara koji su voljni ili u mogućnosti investirati koju kunu u dionice, kad su rasterani… u životu treba dati da bi se dobilo, sijati da bi mogli žeti. U protivnom kad tad i sam “veliki” strada od “gladi”.


Dovidjorno,

Slažem se da Mercator neće povećati profit Belja. Pa cijeli Agrokor posluje profitabilno, a Belje, koja ga opskrbljuje, posluje s gubitcima. Sada će ga isisavati i Mercator.

Jeza za male dioničare.


..nebi se složio…kad kupi Mercator BELJE ima još duplo veće tržište nego sada….

čak i kratkoročno je gubitak prodati trenutno belje na ovoj razini jer će za koji dan biti gotovi pregovori i dionica će impulsivno radi samog efekta završetka pregovora skočiti a da ne kažem dugoročno gledajući koji potencijal belje na ovim razinama ima.
i koliko čujem samo je jedan prodavač koji stišće po bidu.
ako ništa ponovno se moe skupljati po 50 ,vidjeli ste kako je odmah odradilo kad je stala prodaja a to je znak da je akumulacija pri kraju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

hrana je budućnost a belje je dio te budućnosti… belje konstantno ulaže u proizvodnju i povećava svoje kapacitete a dionica pada… tržište će se otvoriti cijena hrane ide svakim danom gore , svi smo svjesni da belje vrijedi puno više od 50 kn/dionici. Ako slučajno ne bude ništa od Mercatora sutra cijena neće puno zaroniti, ako nekim slučajem padne ispod 48 treba je skupljati

Zašto ne napravite i drugu računicu. Belje svoje dugove ne može vraćati, te će morati doći do nekog oblika dokapitalizacije. A Toda nije darežljiv čovjek. Ova dionica je više špekulacija nego bilo što drugo

kolega pa pogledajte magmu i dioki onda komentirajte, a da je sve kako treba biti onda nebi todoric imao to sto ima nego bi na placu cvijece prodavao, sve je to igra

bocvana

ja mislim da je merkator gotova stvar, te da su sad na redu završne odredbe i bilješke uz fin. izvještaje.

a ako je magma na 3 kn koja je zatvorena 3godine i duzna onda belje koje ima sigurnu buducnost itd treba biti 5000kn da bi bila ista razina vrijednosti i imovine, prema tome nepricajte gluposti belje se namjerno rusi da se docepa cim veca kolicin a, moje misljenje.al slabo prikupljaju danas samo 1000km

to si izračunao na temelju nečeg ili jednostavno znaš? Belje ima dug od skoro 400kn po dionici.

zašto misliš da belje neće moći vraćati dugove.pa oni su bili u fazi investiranja kako bi povećali kapacitete,pored dugova koji su išli u investicije za proizvodnju sad su debelo digli prihode a i još će ih puno dignuti ,ja očekujem oko 3,5 milijarde kuna za 3-4 godine.onda će dug biti puno jedostavnije servisirati.
belje je trenutno najpodcjenjenija blue chip dionica na zse.


Zašto ne napravite i drugu računicu. Belje svoje dugove ne može vraćati, te će morati doći do nekog oblika dokapitalizacije. A Toda nije darežljiv čovjek. Ova dionica je više špekulacija nego bilo što drugo

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close