BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hranitelji u akciji danas?

ZZtop

Na banci do odreďene cifre država garantira,ok.
Pozdrav.

Ova dionica je uistinu masakrirana. Ono što meni nije jasno, je činjenica da CERP otpušta/dijeli samo dionice Belja ????

Zašto samo njih, pa HT-a, ATPL-a i brdo ostalih ima puno više…
Ne razumjem politiku da se masakrira određena dionica. Zašto je netko donio takvu odluku ??

Za one koje ne znaju evo dolje u prilogu što sve CERP ima…


Ova dionica je uistinu masakrirana. Ono što meni nije jasno, je činjenica da CERP otpušta/dijeli samo dionice Belja ????

Zašto samo njih, pa HT-a, ATPL-a i brdo ostalih ima puno više…
Ne razumjem politiku da se masakrira određena dionica. Zašto je netko donio takvu odluku ??

Za one koje ne znaju evo dolje u prilogu što sve CERP ima…

Mislim da imaju još podijelit cca. 72000 kom.

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Flyer,

zato da suradnici većinskog vlasnika mogu preuzeti firmu po što nižoj cijeni.

Pozdrav,

P.

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/todoric-se-u-cetvrtak-sastaje-s-vlasnicima-mercatora-cijena-105-eura-po-dionici/

..odmotova se klupko…sada nude 105 e po dionici……..kako se čine kupnja Mercatora sve izglednija…..


ZZTOP
..ako ne prodje idemo na 50..ako prodje iznad 70…

Di je Zizač, je li ona ponuda od ponuda od sinoć koju je moderator maknuo još vrijedi[emo_zloban]?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


..odmotova se klupko…sada nude 105 e po dionici……..kako se čine kupnja Mercatora sve izglednija…..

Tko koliko nudi, a tko koliko pita? Kome odgovara, a kome ne odgovara dogovor Mercatora sa bankama…?
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/todoric-se-u-cetvrtak-sastaje-s-vlasnicima-mercatora-cijena-105-eura-po-dionici/

zar ne piše:

“… Po zadnjoj ponudi Agrokor nudi 80 a ne 105 € po dionici tj. za većinu članova konzorcija bila bi prihvatljiva cijena od oko 105 eura za dionicu… ”

“Takav dogovor Mercatora s bankama ne odgovara Agrokoru koji sam već više mjeseci neuspješno s bankama pregovara o financiranju Agrokora i Mercatora nakon što dođe do njihova spajanja”, navodi “Dnevnik”.

Odgovaralo bi nekome da se i Mercatora dočepa za 1 kunu , kao što se Belja.
Ali nisu Slovenci pali s kruške ili pošandrcali.

[color=blue][emo_cool] [b]PRAVI DUDEK IMA REGICU , DIONICE BELJE , I OVU DIVNU VLADU[] [emo_palacg][/b] [/color]

ZZtop

Četvrtak je za dva dana.
Pozdrav.


Odgovaralo bi nekome da se i Mercatora dočepa za 1 kunu , kao što se Belja.
Ali nisu Slovenci pali s kruške ili pošandrcali.


izgleda ni potencijalni kupci na Ljubljanskoj burzi… koliko je roknuo Mercator tijekom ovog mjeseca :
http://www.ljse.si/cgi-bin/jve.cgi?SecurityID=MELR&doc=818

New Report

Close