BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ovo spuštanje cijene nakon što je jutros bila na 55 je samo štopanje dok se ne odradi još koja veća transakcija,jer nema logike prodavati niže nego što možeš na tržištu.bit će još žrtvovanja za jeftiniji ulaz jer je raketa pred katapultiranjem.

50 je dno i to se vidi po trgovanju zadnjih mjesec dana.

A onda se pojave branitelji i eto nam novog dna na bijednih 20 kuna i s tim treba računati.
[/quote]
E ja se braniteljima veselim kao nitko vudrite dečki pokažite snagu samo po bidu.

Očito ovdje nikome nije jasno što se dešava,pa u tom smjeru ide i trgovina, ili jednostavnije reći, nema je. 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Očito ovdje nikome nije jasno što se dešava,pa u tom smjeru ide i trgovina, ili jednostavnije reći, nema je. 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

ovdje se doslovno žmice dionica…i mislim da je vrijeme za ulazak

kao šta rekoh jucer…jeste ušli na vrijeme?

naravno,ali jos nije kasno da se udje,ako kazem da i po 60 plus nece biti kasno ispasce da drukam a to ne radim samo govorim svoje misljenje

ivica todoric i ljudi oko njega u svakom intervju koji su dali,najavljuju belje kao stozernu firmu koja ce se baviti proizvodnjom,ne govore oni to bez razloga,dali ovoga ili onoga siguran sam da ce se odraziti uskoro i na cijenu dionice.

belje i tisak ,nešto se veliko valja iz brda .merkator i crosig dealovi su pri kraju a onda se core biznis jača da ga eu konkurencija ne bi ugrozila.

partnerstvo 2A mislim da će se još produbiti kroz turizam,istt i hoteli u dalmaciji.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ako po putu ne bankrotira biti ce belje za 10 god na 1000kn po dionici sa 50kn dividende.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

iz daljine se čuje odbrojavanje za start rakete, cijena polako raste uz lijepe količine, a usput se čiste dionice od trejdera koji izlaze van sa vrlo sitnom zaradom.
bit će lijepo ovo gledati zavaljen u naslonjaču [emo_namigusa]

netko lagano suplja po 54kn

motori su malo glasniji, ali ne čujem još dobro…tek preko 60 kn mogao bi to biti malo bolji zvuk [emo_cool]

New Report

Close