BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nakon što je cijena dotaknula doljnju boolingerovu liniju na 290 kn bilo je jasno da će se odbiti jer nije bilo snage da se probije. Vjerujem da su svi stigli kupiti na vrijeme pošto smo prethodnih par dana ukazivali na to. Ovaj puta očekujem da će pasti brana na 315 kn i da idemo gore. Ipak je “navodno” dobro izvješće sve bliže. Indikativan je rast OBV krivulje što ukazuje na izrazitu akumulaciju posljednjih dana.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ne vidim dobro, je li došlo do trigger-a? Kažu da bez toga nema ništa, hi,hi,hi[smiley2][smiley1][smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kada će se okinuti trigger cijena će već probiti gornji boolinger. [smiley2]

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Bljedoliki ti si meni sumnjiv. Idem ja na To-one kod svog prijatelja znančevog Galinca vidjeti TA, hi,hi,hi nije da ja tebi ne vjerujem, nego sam sumnjičav prema tvojim pouzdanim a neimonovanim izvorima. [smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Vidi da je moj graf ljepši od tvoga. Skoro da se vidi trigger, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

RSI raste, OBV raste, MACD skori trigger i što je najvažnije već dobra 3 mjeseca konstantni rast. Nema greške. Morat ću BLJE dodati MMTZ i INI u hromidabar portfelju.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

samo je treba pustiti da napravi svoje[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

….iako je kasno doba nikad nije kasno učiti od poglavice i zvjezdanog trgovca ….[smiley2]

Scio me nihil scire

prema jucerasnjoj trgovini rekao bih da ce ova dionica biti hit dana. trend se okrenuto, grafovi govore svoje, prodaje nema…

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

….iako je danas na početku trgovanaja bila idealna situacija- pokupljeno sve do 310 i to cca 200000kn… ipak nije došlo do ravnoteže jer nije bilo podrške na toj razini… no sutra je novi dan…

Scio me nihil scire

mislim da je ocito da Belje jednostavno nije u fokusu jer se na relativno malim volumenima rusi cijena. kad se realiziraju dobiti na drugim dionicama doci ce zarada i u Belje.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Da, da, kad se trgovci brzorastućim dionicama izdovolje na MIV-u i ostalima, eto njih da odigraju koji krug na Belju. Lijepo je rekao onaj Cayman, kad ti uđu daytraderi u dionicu – nahebao si.

[b]Ima li tko ovaki Kawasaki?[/b]

New Report

Close