BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super su mi ovi katastrofičari koji vide belje na 20 kn.
rodaje
tvrtka koja ima imovinu 4,5 milijarde kuna vrijedi na burzi 400 milijuna a oni bi je još jeftinije kao da je u poredstečajnoj nagodbi i država je prodaje za kunu.

od 15.6 todorić je postao moćniji od države jer je prisutan u 6 različitih država sa visokim tržišnim udjelom i za 5 godina će biti target za nekoga od velikih igrača kad požele biti prisutni na balkanu,koje je defacto jedino tržište u eu gdje nema velikih europskih igrača u maloprodaji.sve ostalo je zauzeto i treba ga debelo preplatiti da bi se ušlo na tržište.

sad prodaje tržište od 30 milijuna potrošača za koje će svi biti zainteresirani,a njegova divizija hrana dobiva najbolje uvjete i police plus sad će više marže ostajati u agrokor hrani a manje u retail-u jer nije sam vlasnik adria retaila.
preuzimanje merkatora je najveći ekonomski potez od nastanka rh a svi bi se trebali udružiti da kroz adria retail otvore put do 30 milijuna potrošača.od države do naših proizvođača .
i šta je najpodcjenjenije i najpristupačnije za male investitore na zse od todexa.pa belje.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


super su mi ovi katastrofičari koji vide belje na 20 kn.
rodaje
tvrtka koja ima imovinu 4,5 milijarde kuna vrijedi na burzi 400 milijuna a oni bi je još jeftinije kao da je u poredstečajnoj nagodbi i država je prodaje za kunu.

od 15.6 todorić je postao moćniji od države jer je prisutan u 6 različitih država sa visokim tržišnim udjelom i za 5 godina će biti target za nekoga od velikih igrača kad požele biti prisutni na balkanu,koje je defacto jedino tržište u eu gdje nema velikih europskih igrača u maloprodaji.sve ostalo je zauzeto i treba ga debelo preplatiti da bi se ušlo na tržište.

sad prodaje tržište od 30 milijuna potrošača za koje će svi biti zainteresirani,a njegova divizija hrana dobiva najbolje uvjete i police plus sad će više marže ostajati u agrokor hrani a manje u retail-u jer nije sam vlasnik adria retaila.
preuzimanje merkatora je najveći ekonomski potez od nastanka rh a svi bi se trebali udružiti da kroz adria retail otvore put do 30 milijuna potrošača.od države do naših proizvođača .
i šta je najpodcjenjenije i najpristupačnije za male investitore na zse od todexa.pa belje.


Pa onda sam ti i ja super kupujem sve do 20 kuna.

možeš kupiti dva abc sira za 20 kn od belja.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://www.seebiz.eu/lahovnik-sudbina-agrokorovog-preuzimanja-mercatora-do-kraja-sijecnja/ar-78501/

Ima li veze mirovinac pod brojem 2., sa ovime što će se znati za mjsec dana.


Ima li veze mirovinac pod brojem 2., sa ovime što će se znati za mjsec dana.

ufff, znači sad si opet kupio pa krećeš s drukanjem prema gore…
imaš stotine dionica na ZSE, pa kud si se baš belja uhvatio!? što smo mi skrivili da svaki dan ovdje gledamo tvoje mudrovanje?!? [emo_ljut]

Ma Mercator je vec Todin sad ce mirovinci dici Todex

Diktato

Nije mudrovanje nego komentiranje novonastali okolnosti.
A tko je kupio i tko nije kupio to je privatna stvar.
Pozdrav.


možeš kupiti dva abc sira za 20 kn od belja.

Bolje 1 litru graševine 19,99 kn![emo_smijesak]



Ima li veze mirovinac pod brojem 2., sa ovime što će se znati za mjsec dana.

ufff, znači sad si opet kupio pa krećeš s drukanjem prema gore…
imaš stotine dionica na ZSE, pa kud si se baš belja uhvatio!? što smo mi skrivili da svaki dan ovdje gledamo tvoje mudrovanje?!? [emo_ljut]
[/quote]
izgleda da nije pročitao/preveo ili još skužio naslov… jer jasno piše:
Sudbina Agrokorovog preuzimanja Mercatora do kraja siječnja

belje ajmoooooo

Eno ga Toda se odlučio izgleda financirati na domaćem tržištu. Ušla nam i CO u TOP10

CO je ušla u top10? postaje sve zanimljivije! [emo_cool]

New Report

Close