BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To vam je vjerojatno Repo, nije prodaja…sl. je bilo i na Zvijezdi.

No točno je što je netko gore napisao,očito vriejdi dalieko više od 1 kune,ako je tako.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Radi se ipak o 800.000 dionica a vi spominjete kao mjerodavnu cijenu na burzi?
Što mislite koliko bi ih mirovinac platio da ih je pokušao kupiti na burzi?
Cijele godine je promet bio manji od 780.000 komada, a traderi naprave vjerujem više od pola
Da su ovu količinu skupljali na burzi i 6 mjeseci digli bi cijenu najmanje 30% ako ne i više.
Znam reči ćete da nije ni Agrokor mogao onda to prodati na burzi. naravno, ali zašto bi i prodao. Agrokor ih može založiti (kao što i je) i dobiti tih 40 mil kuna uvijek uz neku kamatu.
Po koliko su mirovinci ono u odnosu na cijenu na burzi “kupili” Ledo?

Nemoj misliti na m2!



Trebali su Todi novci za nešto pa je utopio 10% Belja mirovincu…

to je OK, kupili sigurno nisu jeftinije od 50 kn tako da će im interes svakako biti rast cijene bar na 60 kn [emo_namigusa]
[/quote]

Ne vjerujem da se radi o kupnji. Prije bi to bio kolateral za neku pozajmicu. Imali smo sličnu situaciju na TISKu i KNZMu sa Agram holdingom

prije bih rekao da je odluka agrokora da se spusti na 51 posto i ostatak pusti mirovincima,a sve u sklopu deala oko dokapa ledo koji su iskoristili za kupnju memerkatora.

cijeli sustav agrokor je drastično mjenja jer se defacto dijeli na dva dijela retail i hrana.a u diviziji hrana je belje stožerna tvrtka što i oni sami izjavljuju već za medije


To vam je vjerojatno Repo, nije prodaja…sl. je bilo i na Zvijezdi.

No točno je što je netko gore napisao,očito vriejdi dalieko više od 1 kune,ako je tako.

lp

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


prije bih rekao da je odluka agrokora da se spusti na 51 posto i ostatak pusti mirovincima,a sve u sklopu deala oko dokapa ledo koji su iskoristili za kupnju memerkatora.

u slučaju LEDA je to ispalo odlično za ostale dioničare, moglo bi slično biti i ovdje…moguće da i ovdje uvedu MM pa će biti trgovanja sve u šesnaest [emo_namigusa]

samo polako,iznenadicemo se svi koliko ce belje otici gore

Samo nastavak na prethodni post.Početkom 9 mjeseca je u nadzorni belja ušao i sam gazda Ivica a i direktor Konzuma Knez i glavni financijaš Lučić,što pokazuje da će fokus u koncernu biti belje jer ima veliki prostor za rast.

http://limun.hr/main.aspx?id=956108

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


prije bih rekao da je odluka agrokora da se spusti na 51 posto i ostatak pusti mirovincima,a sve u sklopu deala oko dokapa ledo koji su iskoristili za kupnju memerkatora.

cijeli sustav agrokor je drastično mjenja jer se defacto dijeli na dva dijela retail i hrana.a u diviziji hrana je belje stožerna tvrtka što i oni sami izjavljuju već za medije


To vam je vjerojatno Repo, nije prodaja…sl. je bilo i na Zvijezdi.

No točno je što je netko gore napisao,očito vriejdi dalieko više od 1 kune,ako je tako.

lp


[/quote]

Treba pitati frankiea on zna… [emo_smijesak]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Znači još se nezna kako je se pojavio drugi u vlasničkoj strukturi.


Ništa drugo no čekati da branitelji zatuku dionicu do 20 kuna onda kupujem.

I ja čekam branitelje on su naš nebrušeni dragulj.

Prodali su dio Tiska, sada i Belja… očito je da se reorganiziraju.. jedino mi u kontekstu toga ne ide ona izjava sa početka godine da Belje vrijedi 1kn. Strah od obveze preuzimanja je bio veći od toga da želiš da ti dionica vrijedi više u trenutku kada ju namjeravaš prodavati???

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Nije fond kupio 10% da bi izgubio, očito slijedi rast!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close