BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neznam kako vi drugi forumaši gledate na to, ali ono svakodnevno stiskanje cijene za pola kune, kunu dole kroz mjesec dane ne može baš biti previše prirodno.

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

zadnjih mjesec dana koliko je bilo strke oko ovih predstečajnih da je belje van fokusa.treba iskoristiti priliku i u tišini skupljati jer belje očekuje velike promjene kad se konzumator spoji i otori police za belje,a to znači skoro duplo veće trište.mislim da belje neće imati kapacitete da zadovolji toliku potražnju.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Dear blackstone,

Misliš li da je sada probljem Belja da nema kome prodati svoje proizvode?

mislim da ima veći potencijal nego šta sada konzum može progutati ali sa merkatorom se diže tržište za još 3 milijarde eura a belje ima prodaju od 200 milijuna eura.

mislim da će u poljoprivrednom segmentu ,Agrokor hrana, belje biti stožerna firma

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

..jučer na HTV PULJIČKA se hvali novim investicijama od 100 mil kn..a dionica samo pada pada…kad počmu za koju godinu rezultati svih tih investicija ko uzme po ovim razinama pričat če se….


..jučer na HTV PULJIČKA se hvali novim investicijama od 100 mil kn..a dionica samo pada pada…kad počmu za koju godinu rezultati svih tih investicija ko uzme po ovim razinama pričat če se….

Ništa to ne znači ovima što su stisli na prodaji.

Nije nagovor na prodaju kupovinu dionica.

Na putu prema 40 kuna.

ne znam kakvu ovdje vidite perspektivu kada je nema

Ma ni ovima u TOP 10 🙂
Evo novi TOP7 dokupio samo 4000 komada

Nemoj misliti na m2!

Dugorocno ima perspektive


Na putu prema 40 kuna.
ima li koji tvoj post a da ne pise tvoja zelja da ode na 40 kn

Gonzales

Nije daleko od toga da mu se ispuni želja samo
10 tak kuna.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

New Report

Close