BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

goblyn

Ne vidim neku kupnju, tanko je za probiti 50.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.


Ne vidim neku kupnju, tanko je za probiti 50.

dobro…zašto onda ne prodaš dionice Belja? [emo_smijesak]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

kakav je ovo danas nikakav promet?nema love na zse pa je takva situacija,ko zna kad će se pojačat likvidnost..


kakav je ovo danas nikakav promet?nema love na zse pa je takva situacija,ko zna kad će se pojačat likvidnost..

i tebi isto pitanje – zašto ne lupiš po kupnji i riješiš se briga? [emo_smijesak]

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Mislim da je pri kraju iskrcaj braniteljskih paketa što im je audio djelio.nakon što to prođe možemo očekivati da pritisak na prodaji oslabi i da vidimo više razine.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nisu još gotovi,previše dionica im je dato..a druge godine slijedi drugi krug dodjele.davat će im belje i vupik..belja ima 391000 komada na raspolaganju.


..kad Agrokor preuzme Mercator Blje će vrhunski profitirat..pametnome dosta..

Apsolutno netočno!!!
Veliko je pitanje,osim toga, da li će Agrokor uopće preuzeti Mercator jer Ljubljanska burza očito “misli da neće”.
Naime,”tržište” smatra da nadležne agencije za utvrđivanje “tržišne koncentracije” u Hrvatskoj i Srbiji neće dati “zeleno svjetlo”za preuzimanje!
Cijena je stoga daleko manja nego cijena preuzimanja.
Pozdrav

Belje je palo sa 78 na 50, od momenta objave za Merkator, po cijeni Belja se ne vjeruje u kupovinu Merkatora.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

kakve veze cijena belja ima veze sa merkatorom?



..kad Agrokor preuzme Mercator Blje će vrhunski profitirat..pametnome dosta..

Apsolutno netočno!!!
Veliko je pitanje,osim toga, da li će Agrokor uopće preuzeti Mercator jer Ljubljanska burza očito "misli da neće".
Naime,"tržište" smatra da nadležne agencije za utvrđivanje "tržišne koncentracije" u Hrvatskoj i Srbiji neće dati "zeleno svjetlo"za preuzimanje!
Cijena je stoga daleko manja nego cijena preuzimanja.
Pozdrav
[/quote]

Što je ne točno kolega, da će Agrokor preuzeti Merkator ili da će Belje “profitirati” tim preuzimanjem.

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

merkator je samo jedan plus za belje,inače belje će poslovati po svom..

doznao sam za sigurno da se više neće dijeliti belje ratnim vojnim invalidima.zvao sam u audio..

New Report

Close