BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gdje su optimisti, pozdrav.

Evo nas, na bidu smo. I pijemo Beljsku graševinu, jedemo Buco..itd.
Treba piti dok nam iz EU ne pokupuju sve vino. Što ću onda piti, zagorski tudum.[emo_smijesak]


Evo nas, na bidu smo. I pijemo Beljsku graševinu, jedemo Buco..itd.
Treba piti dok nam iz EU ne pokupuju sve vino. Što ću onda piti, zagorski tudum.[emo_smijesak]

E sad, jel’ bolje kupit butelju beljske grasevine ili dionicu Belja? Ili pola kg beljske slanine. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Domace je ipak 3 kategorije iznad tih industrijskih prerađevina

Pa sta nisu beljska grasevina i slanina domaci proizvodi? [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

za vina ne znam, ali hrana nije u rangu domaćih seoskih delicija.

Sad možemo roniti i do 40.

nemojte tako pesimisticno evo ja kupio beljsku kobasicu a I slaninu I mogu reci da su natprosjecno dobri za industrijske proizvode,kulen kupim ponekad I isto sam vrlo zadovoljan,te proizvode nisam kupio nasumicno nego sam probao na tone smeca koje se nudi u trgovackim lancima I sad kad sam ih pronasao zaista ne tragam vise nego se drzim proizvoda koje znam I koji po meni pruzaju odlican omjer cijene I kvaliteta.Nisam vinopija ali moj sogor jeste I ne kupuje nista do beljske grasevine.Eto malo EPP za kolege koji imaju ovu dionicu.Ja je osobno nemam.Nije nagovor na K/P.

Gdje nestadoše optimisti, opet na početak.
Gdje je kupnja nestala.
Ljepo su neki nakićeni.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

Hvala prodavačima. I dalje se pije graševina, troši buduća zarada. I naravno opet se danas nešto kupilo. Kupujem sve pa makar do 0 kn. Neću valjda kupovati po 500 kn. 2008.g. sam imao dobru školu. Pravilo br. 1…kupuje se dok firma ima gubit a prodaje se dok ima dobit.

Lojtra

Prodavači kite, tugu gasi u graševini, firma nema dobiti, tako da njezini navodni veliki prihodi ništa posebno ne impresioniraju.
Pozdrav kolega vidimo se opet na početnoj poziciji, zašto platiti više.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

Kulen im je u rangu niceg. Jedna obicna plasticna nakupina sa jako dobrim mirisom. Nisam probao druge firme,ali ovaj jesam jer su s njim osvojili nagrade.

New Report

Close