BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kreće li to onaj rast o kojem sam pisao neki dan? [emo_cool]

Bravo BELJE !

Baš mi je drago. Samo naprijed ! Dionica vam je previše podcjenjena…

moram priznati da sam iznenadjen sa kojom lakocom bid prati ask, pa ovo ide kao po loju, dokle ce??????????

Bravo Belje, ajde možemo mi u pozitivnu blokadu!
Krcat sam još od 2005-2007 god od 150 do 260kn!!
P.S. Nije nagovor na prodaju!

Molim bez ikakvog drukanja ovdje.
Dionica ima svoju vrijednost i doći će kad tad.Iako sam je kupovao na puno većim razinama.

i ja sam je kupovao na puno višim razinama,valjda će doći na svoje cijenom.pametni ljudi su u top 10 koji su ulagali u dionicu,jednog osobno i znam i nije tip koji gubi..


Molim bez ikakvog drukanja ovdje.
Dionica ima svoju vrijednost i doći će kad tad.Iako sam je kupovao na puno većim razinama.

Pozdrav Al. Reci ti nama svoj target!!



Molim bez ikakvog drukanja ovdje.
Dionica ima svoju vrijednost i doći će kad tad.Iako sam je kupovao na puno većim razinama.

Pozdrav Al. Reci ti nama svoj target!!
[/quote]

Ne trejdam kolega.Danas malo piskaram jer mi je dosadno.Inače kad kupim to i držim.
A o nikakvim targetima nebih.Vidjet ćemo za koju godinu.

molim te nemoj samo za koju godinu

npr. ako si 2007 kupio IGH po 14 ili 15.000 kuna, danas imaš vrijednost jedne 140 kuna ili 1% vrijednosti, toliko o dugoročnom držanju[emo_smijeh]

analizirali ili ne belje je i dalje agrokorova firma koja se bavi proizvodnjom i ovo su cijene kad se kupuje.na zalost trziste je kod nas takvo kakvo je i cijena je takva kakva je,ali kako se vidi nesto se pokrece i vjerujem da ce ova dionica prema nominali.nije nagovor na kupnju ili prodaju.


molim te nemoj samo za koju godinu

npr. ako si 2007 kupio IGH po 14 ili 15.000 kuna, danas imaš vrijednost jedne 140 kuna ili 1% vrijednosti, toliko o dugoročnom držanju[emo_smijeh]


Koliko ste ozbiljni govori sama činjenica koje dionice uspoređujete i na koji način.
Čini mi se da ste i vi još jedan od onih koji je presretan kad jedan dan zaradi za burek a tužan što drugi dan izgubi dva jer većina trejdanja na našoj burzi je ništa drugo doli hiperaktivno glavinjanje a saldo na računu sve manji.

možda sutra bude optimizma.kako su jučer tisućice skidane s aska,nije bilo za vjerovat.

New Report

Close