BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa većinom je sa aska skidano,čini mi se i ovaj paket od 2000 kom isto.nisam pratio cijelo vrijeme.
očigledno je postavljeno dno i akumulira se za promjenu smjera kad dioki i ddjh izađu iz fokusa za koji dan.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

dečki, idemo delati

nije,čekao je da se bid popuni onda je prosuo sve po bidu..


nije,čekao je da se bid popuni onda je prosuo sve po bidu..

Ako je Todorić kupio Belje po kunu realno je 20 kuna po dionici super zadovoljavajuće.

Todorić nije kupio Belje po kunu
Platio je 270.000.001 kunu za 5.579.663 dionica što je 48,39 kn po dionici

Nemoj misliti na m2!

Vau, sad mozemo kupovati po cijeni po kojoj je kupio i on. [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

to je prilika

po koliko je kupio Tisak?

Todorić kada je kupio Belje kapital tvrtke je bio 350 mil kuna tj book je bio oko 60 kuna. Prihod je tada bio oko 350 mil.
Od tada je book narastao na 120, kapital tvrtke na 1 milijardu (X 3), a prihod na 1,7 milijarde (X 5)

Istina da je Agrokor Tisak 2007 platio preko 400 kuna ali Tisak je tada vrijedio knjigovodstveno više nego danas.
Pripajanjme SD knjigovodstvena vrijednost Tiska je pala za 30% tj 130 mil
Po zadnjem izvješću book je pao ispod nominale, a prije koju godinu bio je na skoro 2 (420 mil prema 234)

Nemoj misliti na m2!

Nisu svi jednaki: Kruljca optužili, a prijava protiv Todorićevog Belja tri godine stoji u ladici.
Vaš link …


to je prilika

po koliko je kupio Tisak?


Po 450 kn, kao i ja u 2. navratu.[emo_mrgud]

Valjda je svima razvidno da se ide na eliminaciju i istresaju malih dionicara po niskim cijenama.
Pitanje je da li imate strpljenja i mogucnosti čekati ciljanu cijenu.

…izgleda da je 49 dno….

New Report

Close