BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i tisuće se kite ko jelke, tako je to kad se kupuju umjetnjaci [emo_cool]



pojavi se odmah bid na 50 od par tisuća kad netko lupi prema dolje. trenutno mi je belje prvi pick

pick ili kick uskoro ćemo saznati dok je tisućica sve manje i manje
[/quote]

free flow information

Baš ste našli “loš” primjer: Tisak 😉
Preuzimanje po 2 booka, 2 nominale, i p/e preko 30
A odnos dug/kapital bio lošiji nego kod Belja.
Tko to nebi ovdje poželio?

Nemoj misliti na m2!


Baš ste našli "loš" primjer: Tisak 😉
Preuzimanje po 2 booka, 2 nominale, i p/e preko 30
A odnos dug/kapital bio lošiji nego kod Belja.
Tko to nebi ovdje poželio?

Pitaj one što su ga kupovali po 1500 kuna kako im se čine ta 2 booka, 2 nominale i p/e preko 30. Sada za njega nemogu dobiti ni 1/7 vrijednosti svoga uloženog kapitala. A isto tako pitaj one koji su se godinama “tovarili” na Belju po 80 kuna. LP!

malo raste belje,izgleda da neki brane cijenu dionice

belje kao tvrkta ima puno stvari koje još treba riješiti ali time se zamara todorić i njegova ekipa iz cibone.

ovaj dio koji nas kao investitore treba zanimati je dionica i na ovim cijenama je sigurno best buy i za male i velike investitore.

alo, market cap je 400 milijuna a prihodi 1,7 miljardu a aktiva 4,2 milijarde.

i da se recimo likvidira, što je apsurdno dioničarima ostaje preko 100 kn po dionici.
ionda to netko ide supoređivati sa dlkv ili dioki ili opte.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Uff ja bi uložio u Belje ali me moja mater učila da s imočanima ne valja imat posla, e sad dečki – da mi neko objasni zašto je ovo tako potonulo (ne pratim pa ako ima neka dobra duša da pojasni)[emo_smijeh]?

Zbog razočaranja što ne mogu dobiti (od Tode)305 kn za dionicu.

O tom potom tipso.Na kraju se mrtvi broje.Ovdje je odigrano tek prvo poluvrijeme.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

“Ja osobno,definitivno se ne usuđujem kupovati ovu dionicu na “ovoj razini”.”

Ne bi ni ja na tvom mjestu. Sve što si imao, palo je.
Jednom si imao dionicu koja je jako narasla ali prodao si je par dana prije booma.

Razočarenje je ogromno, razumljiv je tvoj pesimizam.

Tisak je bio na 1500 kuna par dana u 2007, a tada je Belje bilo 380 a o fundamentima tada nebi..

Nemoj misliti na m2!

Vodeća pozicija Mercatora u Crnoj Gori prilika za Hrvatsku

kako je netko istresao preko 3000 komada jutros,žurilo mu se van izgleda.

New Report

Close