BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pojava H naloga na 309 kn prije desetak dana izazvala je značajniji pad vrijednosti od 19 kn po dionici, ako je to nekome odgovaralo ovaj tjedan bi mogao uslijediti porast cijene i povratak na razine iznad 300.

ako se mene pita, cini mi se nekako da Ilirika kontrolira cijenu i fino kupuje Belje od panicara i nestrpljivih.
ja cu slijedeci tjedan raditi isto

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Prije FI ce svakako biti jos jedan..skok…a onda…ili nova razina podrske ili…vracamo se ovdje…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Bit će skok prije i poslije FI (navodno je jako dobro)


Bit će skok prije i poslije FI (navodno je jako dobro)

A otkud te “provjerene” informacijo o FI?! Netko tvrdi da je odlično, netko da je solidno, netko da loše… najdraže mi je kada se pred konstataciju još stavi i NAVODNO…. navodno je jako dobro [smiley7] kaže tko?

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

ne znam kako se vama cinila danasnja trgovina, no mene ona upucuje na ociglednu promjenu trenda. vjerujem da smo do petka opet preko 300 kn [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Bit će skok prije i poslije FI (navodno je jako dobro)

Od kud Vam to da je -navodno jako dobro-?Svi koji Belje imamo bi to željeli, ali želje su jedno, a realnost ili činjenično stanje nešto drugo, zar ne?!


Od kud Vam to da je -navodno jako dobro-?Svi koji Belje imamo bi to
željeli, ali želje su jedno, a realnost ili činjenično stanje nešto
drugo, zar ne?!

Da, oprostite, nemam prave pokazatelje da će bit nešto posebno FI, ali svi koji pišu po forumima koriste “navodno” pa što ne bi i ja [smiley2] sve je ostalo na rječima, a kad dođe FI onda ćemo vidjet djela.

Ako pogledamo graf vidjet ćemo da bi još koji dan moglo ostati na ovim razinama. Cijena se kreće oko donjeg bollingera i samo je pitanje kada će krenuti prema gore. Neka moja predviđanja su da bi još narednih dana moglo biti ovako, a onda početkom slijedećeg tjedna cijena bi mogla krenuti prema gore. A sjetimo se kako to izgleda kada Belje ide prema gore [smiley2]

samo bi komentirao tvoju zadnju recenicu. ne znam da li si primjetio, ali Belje vise nije ta dionica koja skace i pada ko luda. zadnji rast je bio lagan i da nije bilo stopanja cijene na 310 kn, vrlo vjerojatno bi dosla i do 330.
no u svakom slucaju sad kad krene prema gore ide na 330 kn.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


samo bi komentirao tvoju zadnju recenicu. ne znam da li si primjetio, ali Belje vise nije ta dionica koja skace i pada ko luda. zadnji rast je bio lagan i da nije bilo stopanja cijene na 310 kn, vrlo vjerojatno bi dosla i do 330. no u svakom slucaju sad kad krene prema gore ide na 330 kn.

A ako “navodno” izvješće bude dobro možda ugladamo i novi all-time-high [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


sasko: ” samo bi komentirao tvoju zadnju recenicu. ne znam da li si primjetio, ali Belje vise nije ta dionica koja skace i pada ko luda. zadnji rast je bio lagan i da nije bilo stopanja cijene na 310 kn, vrlo vjerojatno bi dosla i do 330. no u svakom slucaju sad kad krene prema gore ide na 330 kn. ” A ako “navodno” izvješće bude dobro možda ugladamo i novi all-time-high [smiley2].

navodno izvješće
ili
navodno dobro

[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close