BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje će bit još svašta..na proljeće država ponovo dijeli dionice braniteljima i tog se bojim

Moglo bi belje i ispod 45, a mozda i nece. Kad bolje razmislim ipak bi moglo poceti rasti ali bojim se da nece. Strah me samo da ne padne ispod 40 mada nikad ne znas ako ulete veci igraci. Sve u svemu mislim da je tesko bilo sto prognozirati ukoliko dodje ispod 47 jer bi tada moglo doci do odbijanca. Iga3, molim vas komentar.

slaba je kupnja a vidim da je veći igrač na 40 kn,valjda je spreman da nadokupi.ali činjenica je da svaki dan malo padne belje.

Kod Belja je jedino bitno da li će ostati na burzi ili neće. Ono će i dalje biti životno, samo je pitanje što gazda s njime smjera. Ne vidim drugi razlog ovakvog pada cijene.

Naravno, tu se radilo i o velikim očekivanjima koja su završila dosta neočekivano [emo_smijeh]

možda je ovo priprema za delistiranje i davanje neke mizerne ponude..prebrzo pada,svaki dan nekoliko posto.možda padne i na 40 koliko je slabi bid

neznam di je onaj gazda koji je prije par dana branio sa 32000 kom? Ući će kad se belje izjednači sa ingrom

šta nije rekao gazda početkom godine da dionica vrijedi nula kuna,da treba pogledati bilancu itd..


možda je ovo priprema za delistiranje i davanje neke mizerne ponude..prebrzo pada,svaki dan nekoliko posto.možda padne i na 40 koliko je slabi bid

ovako jadno drukanje na pad odavno nije viđeno na ovom forumu [emo_palacd]

Vidim da su neki pukli ko kokice pa sad drukaju daljnji pad. Dobar znak [emo_zloban]


Vidim da su neki pukli ko kokice pa sad drukaju daljnji pad. Dobar znak [emo_zloban]

Koji komentar???
Dobar znak za koga???
Do sada se definitivno pokazalo da “sva događanja na tržištu kapitala imaju neki ratio”.Kada su neki od nas ukazivali na oprez pri kupovini ove dionice na višim razinama,komentirani su s “podsmijehom,kao,nemaju pojma i sl.”
Ja se neću upuštati u kalkulacije tipa “do koje razine će cijena pasti ili dionica će biti ubrzo delistirana”,ali višemjesečni konstantni pad cijene dionice i loši poslovni rezultati društva “djeluju upozoravajuće”!!!
Ja osobno,definitivno se ne usuđujem kupovati ovu dionicu na “ovoj razini”.
Pozdrav

A eto, kolega, ja se naprimjer ne usuđujem prodavati na “ovoj razini”…

Što niža cijena donice, to jedan mali dioničar, kao ja, može kupiti veće količine za “male novce”, tako da ne razumijem na koji način se “tjera male dioničare”…

Kada cijena dođe do nekog “dna”, svakodnevnim dokupljivačima će u međuvremenu ponestati keša i onda će se par mjeseci dionica “kiseliti” na toj cijeni. Smanjit će se volumen trgovanja, tako da će se izgubiti i volja za trgovanjem, a naročito za kupnjom. Prosječna cijena će se polako smanjivati i dionica će biti spremna da ide stazama svoga predhodnika – Tiska. LP!

New Report

Close