BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni odgovara prodaja po 60.
I ne bih volio dugo biti u ovoj dionici, previše je negativnog na njoj na štetu malih dioničara.
Nije nagovor na prodaju i kupovinu dionica.

Možda sutra bude kiša…a možda i nebude…možda za marendu kupim samo sendvič a možda otiđem na janjetinu….a možda me baš briga di će dionica belja…a možda ovo nije nagovor na kupnju i prodaju…[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

Jesam li zaboravio napisati da ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju…[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

Bilo bi prekrasno kupiti na oko 40 jos jedan batch, ali da nije prevelika jagma da stignem kupit u miru.

Bearg

Čini mi se da si zaglavio na puno većim razinama od ove,
pa se bojiš moguće katastrofe na ovoj dionici ako rokne ispod 40 s obzirom na fundamente, dugove i gubitke firme, kolega bijes ovdje ne pomaže biti će ono što mora biti.
Nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica.

Ma ja se ničeg ne bojim…niti sam zaglavio niti ću zaglavit…niti drukam…niti pišem nijenagovor na kupnju i prodaju (molim dosadio si sa ovim više)…niti me briga gdje će cijena dionice belja…
Malo mi je dosadno pa te prcam jer si jako nemoralan i navlačiš ljude bilo gore ili dole…

A BALVANA!!! :) :) :)

blje mi čini 0,2 % portfelja tako da me zaista nije briga gdje će cijena…

A BALVANA!!! :) :) :)

@BearG
Ako ti belje cini 0,2 % portfelja znaci imas portfelj od oko 75 miljuna kuna.Impresivno.Svaka cast.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

znači jedan od bogatijih ulagača na zse..:)

Bearg

O kakvom moralu pišeš, pa nisam ti ja kriv ako si kupovao od 90 do 100, kupovao sam i ja na puno nižim razinama pa tko mi je kriv ako sam promašio, i ako čekam kupnju na 60.
I što se tu može ako pane ispod 40 s obzirom na sve oko ove dionice:
-fundamente
-dugove
-minuse
-izjave i ponašanje najvećega vlsnika
Opte napominjem nije nagovor na prodaju/kupovinu dionica, ovo je samo analitičko razmišnjanje.

P.S.

Ne zanima me koliko imaš Belja.

Bakic, Floricic i odma iza njih BearG.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

da belje padne na 40 takav bi odmah u panici izletio iz dionice..[emo_ooooo]

New Report

Close