BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hmm dobro .. a koji je komentar članka KuciloOro? … vijest , činjenica da je otkup poljoprivrednih proizvoda povećan od pravnih osoba se meni čini kao dobra vijest u kontekstu cijene Belja …. ili povećani otkup = povćena proizvodnja = povećana prodaja = povećana zarada,profit = i na kraju veća cijena dionice…. ili nije baš tako ? [smiley2]

evo malo exkluzive

todorić ulazi u biznis s biogorivom iz uljane repice

nadam se da ne moram govoriti što to znači za belje

članak je iz manager.hr-a, 14.02

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Da, posebno za Belje…što će i uljara još postati.
Pa zato Toda ima Dijamant, Zvijezdu, Sojaru…

to za zvijezdu si u pravu. nego reci kad si već tako dobro upoznat, tko će proizvoditi uljanu repicu? zvijezda ili dijamant?
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


to za zvijezdu si u pravu. nego reci kad si već tako dobro upoznat, tko će proizvoditi uljanu repicu? zvijezda ili dijamant?
NR

He,he dobra ti je ova,meni kao početniku je jasno šta to znaći za Belje s obzirom na velika poljoprivredna zemljišta[smiley2]


to za zvijezdu si u pravu. nego reci kad si već tako dobro upoznat, tko će proizvoditi uljanu repicu? zvijezda ili dijamant?
NR

ne vide ti ljudi razliku izmedju ulja i repice :).

mozda ne bi bilo lose da nam kolega BURZ5 napise koju kolicinu repice i suncokreta proizvede Zvijezda u ovim uvjetima [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Tek nakon što kolega Šaško objasni meni moje pitanje na KORF.

A koliko će tek Belje proizvesti biodizela ili će pogoniti “auta na repu”??

Neš ti rabote, može bit da će i Belje nešto zapasti, ali spominjali su se prvenstveno ZVZD i DJMN.
Mislim da je to malo više komplementarno: Ulje, biodizel…
No dobro, kako god bilo – meni ni u đep ni iz njega.
Iako, postojale su indicije da će se u Vrbovcu graditi uljara (možda seliti iz ZG…?)

[smiley1]


Tek nakon što kolega Šaško objasni meni moje pitanje na KORF. A koliko će tek Belje proizvesti biodizela ili će pogoniti “auta na repu”?? Neš ti rabote, može bit da će i Belje nešto zapasti, ali spominjali su se prvenstveno ZVZD i DJMN. Mislim da je to malo više komplementarno: Ulje, biodizel… No dobro, kako god bilo – meni ni u đep ni iz njega. Iako, postojale su indicije da će se u Vrbovcu graditi uljara (možda seliti iz ZG…?) [smiley1]

Kako ti nije jasno ne proizvodi Zvijezda repicu već ulje….
dali Belje može proizvoditi Uljanu repicu????

Pa da, na repu će ić auta.Jebote…..jel mi to pokušavaš reći?


Pa da, na repu će ić auta.Jebote…..jel mi to pokušavaš reći?

nema spasa[smiley2]
pokusavaju ti reci,da nece ni na ulje bez repice

ipak i ja sam sumnjiv prema todoricevim namjerama,prevelik je on lisac,a i najvise sebe voli[smiley7]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Pa da, na repu će ić auta.Jebote…..jel mi to pokušavaš reći?

Odustajem!

ako je istina da todo planira ulazit u posao biodizela onda on misli kupit uljaru cepin, uhodan posao,koperanti, zemlja, uskoro prodaja, i proizvodnja ulja (i dosad su pravili za zvijezdu), tu je jeftinija radna snaga[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

New Report

Close