BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stabilan rastući trend bez prevelike volatilnosti nastavlja se već 3 mjeseca za redom.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Stabilan rastući trend bez prevelike volatilnosti nastavlja se već 3 mjeseca za redom.

Na Belju se čeka da se kupnja malo složi i čistit će se bez otpora.Koliko sam primjetio do 320kn je čist put,količine mizerne.. [smiley1]

Novac je kisik burze!


Na Belju se čeka da se kupnja malo složi i čistit će se bez otpora.Koliko sam primjetio do 320kn je čist put,količine mizerne.. [smiley1]

to sam i ja skuzio ali mi se ne svidjaju ove igre sa H nalozima koje idu s vremena na vrijeme
[smiley6]

sva sreca uskoro nece biti H naloga [smiley11]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Cijenjeni Quark!
Ako možete pobliže objasniti grafove Belja sliku po sliku ( nije mi baš potpuno jasno tumačenje grafova).
Također ako ima neka stranica s detaljnim upoznavanjem i tumačenja Boolingera,Mcad,RSI… na internetu.
Molio bih vas link.[smiley12]

ima na forumu centar investiranja ,odlično objašnjeno ,dakako nesebična pomoć quarka.

ps.koristim priliku da se zahvalim ,…


Cijenjeni Quark! Ako možete pobliže objasniti grafove Belja sliku po sliku ( nije mi baš potpuno jasno tumačenje grafova). Također ako ima neka stranica s detaljnim upoznavanjem i tumačenja Boolingera,Mcad,RSI… na internetu. Molio bih vas link.[smiley12]

Osnovne možete pronaći na na http://www.to-one.com > Grafovi -> Škola. (potrebno je otvoriti account koliko se sjećam).

Na ovome forumu više informacija možete pronaći na temi Tehnička analiza.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Stabilan rastući trend bez prevelike volatilnosti nastavlja se već 3 mjeseca za redom.

Istina, ali ako promotrimo graf za zadnjih mjesec dana, meni tu sve ukazuje na negativan trend jos od proslog tjedna;

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

kontam da se odbija od 285 ako do tale padne pa nazad u visine jel ima sve pretpostavke za rast[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Moje je mišljenje da može eventualno još dan dva ovako a onda opet gore. Za rast se ne trebamo brinuti. Biti će ga. Ako ne prije onda nakon GFI.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Šta se ovo događa sa Beljem, isto kao i sa VART?[smiley6]


Šta se ovo događa sa Beljem, isto kao i sa VART?[smiley6]

kupnja

55 289,02
37 289
100 288
82 285
70 280,02

prodaja

212 290
54 294,96
234 294,97
56 295
400 297

zadnja 290, s time da je išla po asku, ukupni promet 106 626 kn…
Kako kolega quark kaže treba se strpiti još koji dan…

Scio me nihil scire

http://www.poslovni.hr/33845.aspx

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close