BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

upravo tako ,strpljen ,spašen bogat…[smiley2]

… evo upravo je prodano 10 komada na 306… e te nestašne ručice…

Scio me nihil scire

…………konačno i moderatori na djelu…. to je u redu… svi smo mi prvih 20-30 postova bili moderirani iako nismo pili kolu….[smiley2]

molim moderatore da obrišu ovaj post

Scio me nihil scire

Meni je prosjek ulaska oko 292 kn… valjda ce nesto bit [smiley11]

Pretpostavka je majka svih zaj***


…………konačno i moderatori na djelu…. to je u redu… svi smo mi prvih 20-30 postova bili moderirani iako nismo pili kolu….[smiley2] molim moderatore da obrišu ovaj post

neznam što imate protiv mene
moji tekstovi se nevide od početka kao i svim drugim kad počnu pisati na forumu
ali nebitno.
nego recite Vi nama kad će Belje na višu razinu od dosadašnjih?

kao sto su rekli strpljen spasen, ako bi se brzo igrao idi na forex, u minuti si ili bogatiji ili gotov[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Sonniboy: ” …………konačno i moderatori na djelu…. to je u redu… svi smo mi prvih 20-30 postova bili moderirani iako nismo pili kolu….[smiley2] molim moderatore da obrišu ovaj post ” neznam što imate protiv mene moji tekstovi se nevide od početka kao i svim drugim kad počnu pisati na forumu ali nebitno. nego recite Vi nama kad će Belje na višu razinu od dosadašnjih?

Nemam apsolutno ništa protiv vas kolega. Dapače novi su uvijek dobrodošli.
Kad će belje gore? Nemam svog osobnog vrača poput Kucila, ali zato posjedujem moćno oružje koje se zove strpljivost…
Pozdrav

Scio me nihil scire

utihnulo nesto belje, lagano se korigira

ne mari za male stvari i ostat ce male


utihnulo nesto belje, lagano se korigira

Privremeno stanje. Trenutno su IN Zaba, MMTZ i neke druge dionice. Ako vjerujete u Belje ne treba se obazirati na svakodnevnu trgovinu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

kolega quark tu ste potpuno u pravu[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

[


airfire: ” utihnulo nesto belje, lagano se korigira ” Privremeno stanje. Trenutno su IN Zaba, MMTZ i neke druge dionice. Ako vjerujete u Belje ne treba se obazirati na svakodnevnu trgovinu.

Sve što je IN bude i OUT, ali BELJE je uvijek IN i Belje ne treba hvalit nit nekomu objašnjavati koliko će vrijediti u narednom periodu, zato se o njoj ne piše.


BLJE sa Todorićem dugoročno može samo rasti. Dionica je vrlo likvidna, rezultati sve bolji kao i prodaja. Sve jasno !!

New Report

Close