BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svi hvataju vlak, neznam zasto se nisu po 265 punili[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


svi hvataju vlak, neznam zasto se nisu po 265 punili[smiley11]

po 265 se nisu punili jer nisu ni prolazile bitnije kolicine. tek oko 290 je pocelo intenzivnije trgovanje. po događanjima u petak, mislim da nema vise dionicara koji su spremni prodati na 300 kn, tako da procjenjujem da bi se slijedeci petak mogli gledati na 330 kn

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


airfire: ” svi hvataju vlak, neznam zasto se nisu po 265 punili[smiley11] ” po 265 se nisu punili jer nisu ni prolazile bitnije kolicine. tek oko 290 je pocelo intenzivnije trgovanje. po događanjima u petak, mislim da nema vise dionicara koji su spremni prodati na 300 kn, tako da procjenjujem da bi se slijedeci petak mogli gledati na 330 kn

vrlo vjerojatno,tko se mislio na ovim razinama istovarit to je učinio, a kupaca ne manjka..

no dobro sad. ne mozemo bas pricati da su i kupci bili prenapeti u petak da kupe. meni se cinilo da je ipak bila rijec o cekanju na Bidu u nadi da će netko opet poklapati ko u cetvrtak. danas ce se morat pocet skidati sa Aska ako ce se htjeti kupiti, jer mi se stvarno cini da je prodavac zavrsio sa iskrcavanjem u cetvrtak i nema vise puno onih koji su spremni izlaziti na 300 kn.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

izgleda da ce danas konacno i Belje krenuti, trenutno je proslo 860 komada po prosjecnoj cijeni od 308,96 kn. kupac je valjda skuzio da ce morati dignut ljestvicu za 10 kn ako hoce nesto konkretnije skupiti

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

… na belju zadnja 302kn… još je prodaja jaka.. a netko plaši s onim H nalogom na 309,80…
….ma dajte se gospodo već jednom iskrcajte da konačno možemo up…[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire

bilo bi lakše pratit ovo kad bi komentare trgovanja pucali na Komentare trgovanja. bar meni [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


… na belju zadnja 302kn… još je prodaja jaka.. a netko plaši s onim H nalogom na 309,80… ….ma dajte se gospodo već jednom iskrcajte da konačno možemo up…[smiley1][smiley2]

Zadnja je u 16,00h.
Oznaka Najniža Najviša Zadnja Prosječna
BLJE-R-A 302,00 310,00 307,00 308,60


Sonniboy: ” … na belju zadnja 302kn… još je prodaja jaka.. a netko plaši s onim H nalogom na 309,80… ….ma dajte se gospodo već jednom iskrcajte da konačno možemo up…[smiley1][smiley2] ” Zadnja je u 16,00h. Oznaka Najniža Najviša Zadnja Prosječna BLJE-R-A 302,00 310,00 307,00 308,60

…bez uvrede kolega… vi ko da ste si popili đin…
… TRENUTNO zadnja 306….

Scio me nihil scire

Moze li tko od iskusnih “mahera” pojasnit nama laicima kakve su to igrice nadmudrivanja na belju!?
Ocekivao sam da ce cijena ovaj tjedan bar na 320-330, kad ono dodje do 310, pa netko uleti sa H nalozima na prodaji i nestrpljivi mishevi odmah opale po bidu ko ludi…. cini mi se ko da netko skuplja [smiley10] i zaplasuje sitne da prodaju jeftinije… hm, ili nisam u pravu???

Pretpostavka je majka svih zaj***


Moze li tko od iskusnih “mahera” pojasnit nama laicima kakve su to igrice nadmudrivanja na belju!? Ocekivao sam da ce cijena ovaj tjedan bar na 320-330, kad ono dodje do 310, pa netko uleti sa H nalozima na prodaji i nestrpljivi mishevi odmah opale po bidu ko ludi…. cini mi se ko da netko skuplja [smiley10] i zaplasuje sitne da prodaju jeftinije… hm, ili nisam u pravu???

S tim se ne moraš zamarati.Nitko ti ne može tvrditi što se dešava.Ja sam siguran da će ti se strpljivost isplatiti.Ovdje se čeka da se fitilj zapali i u 4-5 dana ode Belje barem 50kn gore.Sad koji će to točno dan ili tjedan biti,kad bi to znao već bi imao par milijuna eura!!!

Novac je kisik burze!

…mislim da nije samo plašenje u igri, jednostavno puno je naloga na prodaju… ako ste pratili jučer…onaj H nalog koji sam gore spomijao netko ga je jučer zagrizao i odgrizao komad od cca. 500 komada… i od tog trenutka cijena stagnira na ovim razinama… a danas uglavnom kupuju mali…
Osobno sam ušao par puta u belje, zadni put prošli tjedan na 296…

Scio me nihil scire

New Report

Close