BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo nas opet na 310. bid jaca, prodaje nema, cini mi se da se nesto sprema [smiley1]

lijepo sam vam jucer rekao da ce danas ponovno rasti. ocisto se prodaja jucer potrosila, a ono na kraju je bilo stvarno prozirno. valjda su sa zadnjim snagama lupili po bidu kako bi cijena pala.

cak su i na TO-ONE komentirali da se Belje nije uspjelo odrzati iznat 300. svasta. a prosjecna je bila jucer 306. danas je vec za jednu kunu visa

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Možda se Jurica Pevec želio ukrcati, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Radoznalac: ” Nego kolega, da li Vi imate ekskluzivno pravo na savjete Vašeg vrača ili bi on bio voljan, jelte, pružiti informacije i drugima? ” Potrebno javiti broj telefona za dolazak na listu,hi,hi

a gdje su nestali dimni signali ?!?!

I love the Smell of Profits in the Morning

a gdje su nestali dimni signali ?!?!

Pa bili su neki dan iz Jagodnjaka, što bi vi da ja svaki put zovem vrača, da pali suhu travu i drač po Baranji, hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kad se očekuje izvješće ?

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Kad se očekuje izvješće ?

30.03.

do tada će svega još biti (pozitivnog).
a evo i grafa za Belje .pa molim vaše komentare ,po meni izgleda dobro.

Prema mojim kriterijima čisti buy. Booliner već drugi put i kratko vrijeme probijen na gore što pokazuje da su bikovi sve nervozniji a prodaja sve slabija. RSI opet ulazi u overbought područje. MACD prema očekivanjima nastalja rasti i pokazuje buy.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kolega quark kako BRA analiza reagira na eventualne organske poremečaje ( npr. eventualno loše izvješće ) ?
Da li je i to uključeno na raznim bolingerima , krivuljama kružnicama i slićnim crtačim objektima??

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Lose izvjesce je dodatni by signal..
Dobra firma sa losim trenutnim izvjecem…savrseno!

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Lose izvjesce je dodatni by signal.. Dobra firma sa losim trenutnim izvjecem…savrseno!

Čak bih se i složio uz malu ispravku:

Perspektivna firma sa lošim izvješćem….savršeno!
Jer što nam znaći ako je tvrtka dobra, a nema baš neku perspektivu ( TDR ) ?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Promjene u TOPu. Izgleda da ne podebljava samo Ilirika.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close