BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S Beljem se kupuju velika očekivanja. I na 100 i na 200 i na 300 kn, a biti će i na 400, itd.
Belje nikad nije imalo financijsko izvješće s čvrstim pokazateljima koji bi opravdali cijenu. Ovo izvješće bi moglo biti prvo na kojem će se moći očitati veliki posao koji se radi na modernizaciji tvrtke i unaprijeđenju poslovanja. Svatko tko se malo potrudio mogao je to saznati i prije izvješća.
Da li će i ovaj puta biti “bjež pred izvješće” kako kaže kolega plavi, da Vam pravo kažem baš me briga. Lijepo je uhvatiti dobar val i ponovno se povoljno ukrcati, ali je jako ružno izaći iz dobre dionice s planom dokupa, a ova ti odleprša kakvih 10% na brzaka. Ali naravno, tko voli, nek izvoli [smiley2]

Bljedoliki ne bi se štel miješat u vaša ribanja i ribarska prigovaranja ali Beljara ide svojim zacrtanim putem. Davno je moj vrač rekao da će to biti jedna od naših najboljih firmi u prehrambenom sektoru.
Prema tome tko želi mirno i bez stresa investirati – Belje je prava dionica za njega.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nego kolega, da li Vi imate ekskluzivno pravo na savjete Vašeg vrača ili bi on bio voljan, jelte, pružiti informacije i drugima?


Ušao sam u Belje u siječnju i sve sto sam radio je NISTA!!!!Nisam nista dirao i postotak rasta od sijecnja je vise nego dobar(barem meni).Dionicu se vecinom pljuvalo u zadnjih 6 mjeseci a ona je usprkos tome udvostrucila svoju vrijednost. A kad se tek “ploča okrene! i o njoj se pocne vecinom dobro pisati 300kn ce biti smiješno niska cijena,bar po meni. Tko vjeruje u Todorica i njegovu sposobnost ima jako dobre sanse da jako profitira.Sto se tice Belja nije potrebno nista spektularno,neka Todoric razvija Belje kao i svoje prethodne tvrtke i vidi se svijetla buducnost. Ne obracam pozornost na kratkorocne oscilacije,dugorocno vidim lijepi PLUS!!!!

[smiley2][smiley2][smiley2]

Polako i sigurno Belje grabi naprijed.

Prodaja – “BLJE-R-A”
Količina Cijena Količina Cijena
160 303,00 64 308,00
846 302,00 30 309,00
1H 300,01 150 310,00
5 300,00 200 313,00
13 299,11 35

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

PA ljudi, kaj niste jucer prodali, bilo je dosta za sve 🙂

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


PA ljudi, kaj niste jucer prodali, bilo je dosta za sve 🙂

Što smo’ trebali jučer prodati ?
Mislim da ste pogriješili jer ovo je faza rasta ne prodaje.


PA ljudi, kaj niste jucer prodali, bilo je dosta za sve 🙂

Dobra fora.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

@dejavue

dobra daytraderska fora
NR

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

A jeste nabrijani danas! [smiley10]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A jeste nabrijani danas! [smiley10]

Kolega vi se poznati da napušate Belje sa minimalnom zaradom, da ne kažem simboličnom. Ja lovim vrh. Vrh bi ovaj puta čak mogao biti nakon FI.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


Nego kolega, da li Vi imate ekskluzivno pravo na savjete Vašeg vrača ili bi on bio voljan, jelte, pružiti informacije i drugima?

Potrebno javiti broj telefona za dolazak na listu,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close