BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mmstanic: ” Alien: ” Tako da sto broker kaze bas i ne treba slusat svaki puta. ” Ne svaki put,nego nikada ne treba slušati brokera ni analitačare. ” Onda imate krivog brokera kolega… [smiley2]

Može biti….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kaže broker da se šuška da rezultati neče biti dobri kako se očekuje pa su vjerovatno neki zato danas počeli prodavat.

….ako smijem primijetiti kolega…. i bokeri su samo ljudi… nisu doktori…[smiley2]

Scio me nihil scire

kaže meni moj broker da dolar u biti nije zelene nego plave boje…

… da…da…. čini mi se kolega da su svi predsjednici sjedinjenih država imali plave oči…

Scio me nihil scire

Meni je moj danas udjelio jedan pametan savjet , pa nisam poslušao. [smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Meni je moj danas udjelio jedan pametan savjet , pa nisam poslušao. [smiley7]

A savjet je bio?

Ah .. tehničke prirode …

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

brokeri su nuzno zlo, ostao kratak na nekim dionicama 100te. zbog toga imam dojavu ili nesto se prica, savjet svima da on zna nesto nebi bio broker nego ulagac[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Netko se na kraju iskrcao i srusio cijenu na 297 [smiley3]. Ipak, mislim da nece dugo ostati ispod 300 – mozda koju minutu sutra

meni je isto ovo na kraju bilo smijesno. prodje 6000 komada na 306 kn, a majstor zatvori 500 komada prema dole. nema veze. covjek ce sutra skuziti da se zeznuo… [smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Kaže broker da se šuška da rezultati neče biti dobri kako se očekuje pa su vjerovatno neki zato danas počeli prodavat.

samo vi slusajte brokere [smiley1].

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Alien:

Netko se na kraju iskrcao i srusio cijenu na 297 [smiley3]. Ipak, mislim da nece dugo ostati ispod 300 – mozda koju minutu sutra

meni je isto ovo na kraju bilo smijesno. prodje 6000 komada na 306 kn, a majstor zatvori 500 komada prema dole. nema veze. covjek ce sutra skuziti da se zeznuo… [smiley1]

Covjek kapitalizirao. Mozda se ukrcao onda jesenas kad se cijena spustila do 245-260 pa mu ovo dovoljno.

Beljara je poznata kao ” bjež pred izvješće” dionica, barem je do sada tako bilo.
Izvješča do sada nisu ispunila očekivanja.
Da li će biti opet tako,bumo vidjeli, rekli bi sljepci.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close