BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

K/P
300.00 240
299,00 33
298,50 147
297,00 10
296,50 23
296,00 24

P
304,97 55
304,98 100
304,99 500
305,00 275
308,34 22
309,50 33
310,00 163

PPK Valpovo i Agrokor potpisali su sporazum o razumijevanju i poslovnoj suradnji koji predstavlja početak restrukturiranja PPK Valpovo

Potpisan je sporazum o razumijevanju i poslovnoj suradnji između koncerna Agrokor i PPK Valpova, nakon čega će se donijeti akcijski plan s detaljima te suradnje. Istaknuto je kako tek predstoji restrukturiranje PPK Valpova koje između ostalog podrazumijeva uvođenje interne burze rada, a Agrokor će pomoći svojim iskustvom u tom procesu.

Radnici, kojih sada u PPK Valpovu ima 729, ne trebaju se plašiti otkaza, no bit će, kako je rečeno, odljeva radne snage odlaskom u mirovinu, uz napomenu da će svi biti zbrinuti prema zakonu.

Ujedno, istaknuto je, poslovnom suradnjom predviđa se i iskoristivost radnika PPK Valpova u sezonskim poslovima Agrokora, jer za sezonske poslove primjerice u Belju treba velik broj radnika svake godine. Cilj je Agrokora, udruživanje domaće proizvodnje i bolji plasman na domaćem i inozemnom tržištu.

O detaljima poslovnog udruživanja, rečeno je, znat će se nakon donošenja akcijskog plana te dubinskog snimanja sadašnjih poslovnih rezultata PPK Valpova.
(11:13, Business.hr, TO ONE)

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

evo da ostane zabiljezen dan kaj je ponovno probijeno 300 kn. mozda vise 300 ni nece, pa da imamo povijesni dan za ovu dionicu [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


evo da ostane zabiljezen dan kaj je ponovno probijeno 300 kn. mozda vise 300 ni nece, pa da imamo povijesni dan za ovu dionicu [smiley2]

sudeći po jučerašnjim transakcijama naredni period se može očekivati ponovni rast, a razlog tomu je očekivanje malih dioničara da bi mogli biti uključeni u prošlu dokaoitalizaciju( nešto slično kao na SUNH)
a tu je i godišnji izvještaj koji će po svemu sudeći biti vrhunski
da ne spominjemo todorićeve firme i njihove trž. vrijednosti(4xBV)

Belje vidim kao jednu od perspektivnijih dionica ali možda ovo i nije pravi trenutak za kupnju.
Nakon 2-3 izvještaja možemo očekivati pozitivne promjene – za sada je tako da ulagaći imaju velika očekivanja prije objave svake bilance, koja se onda – logički ako pogledamo strukturu poslovanja i investicija – ne ostvare i cijena oscilira svako malo.

U svakom slućaju budučnost je i te kako izvjesna . [smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

mozda trenutak nije pravi, a mozda su ovo zadnji dani kad se cijena krece oko 300 kn. to nikad ne znas. cinjenica je da bi ove godine FI moglo lijepo iznenaditi. ipak ce 800 milja kuna prihoda izgledati jako lijepo, a s obzirom da dobre cijene kukuruza i pšenice ove godine mislim da bi mogla u FI gledati i lijepu stavku dobiti.

u svakom se slucaju slazemo glede buducnosti. jedna od perspektivnijih firmi i dionica na nasem trzistu.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Belje vidim kao jednu od perspektivnijih dionica ali možda ovo i nije pravi trenutak za kupnju.
Nakon 2-3 izvještaja možemo očekivati pozitivne promjene – za sada je tako da ulagaći imaju velika očekivanja prije objave svake bilance, koja se onda – logički ako pogledamo strukturu poslovanja i investicija – ne ostvare i cijena oscilira svako malo.

U svakom slućaju budučnost je i te kako izvjesna . [smiley2]


Napisao si veoma objektivan post iako bi te neki mogli napasti zbog toga. Sa ovom cijenom znatno je porastao promet . Prekjučer i jučer 6 000 kom, a prije tog 500 – 600 dionica dnevno. Kupaca i prodavatelja ima jer dugoročno dionica će vrijediti mnogo više, ali teško će sada ostvariti snažniji rast . TA signalizira prestanak rasta, iako TA ovih dana na mnogim dionicama uopće ne vrijedi.

nisam bas poklonik TA, no treba uzeti u obzir da je jucer probijen ressistance na 300 kn. cudno mi je malo da TA pokazuje kraj rasta, jer meni se nekako cini da bi moglo biti drukcije. vidjet cemo danas tko je u pravu, TA ili ja [smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


nisam bas poklonik TA, no treba uzeti u obzir da je jucer probijen ressistance na 300 kn. cudno mi je malo da TA pokazuje kraj rasta, jer meni se nekako cini da bi moglo biti drukcije. vidjet cemo danas tko je u pravu, TA ili ja [smiley2]

RSI je na 72,25 ,a MACD i PPO sijeku krivulje prema 0 , ali ovih dana sve je moguće.


TA signalizira prestanak rasta, iako TA ovih dana na mnogim dionicama uopće ne vrijedi.

Ne bi se složio. Mislim da tek slijedi probijanje boolingera na gore, MACD se malo koleba ali je još nisko i nastavlja gore. Bilo je već sličnih situacija godinu dana unatrag.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

darko09:

TA signalizira prestanak rasta, iako TA ovih dana na mnogim dionicama uopće ne vrijedi.

Ne bi se složio. Mislim da tek slijedi probijanje boolingera na gore, MACD se malo koleba ali je još nisko i nastavlja gore. Bilo je već sličnih situacija godinu dana unatrag.

Sve opcije su moguće. Ne navijam ni za pad ni za rast.

Kak je krenulo, moglo bi to danas i do blokade. Ovih dana to nije neobično [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close